Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Saç İlacı Alırken Bu Hususlara Dikkat Edin

Gönderen Konu: Saç İlacı Alırken Bu Hususlara Dikkat Edin  (Okunma sayısı 998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Saç İlacı Alırken Bu Hususlara Dikkat Edin
« : Mart 19, 2014, 03:32:54 ÖS »

Unutmayın Sağlık Bakanlığı bile piyasayı sarmış şarlatanlarla mücadelede yetersiz kalmaktadır.

Firmanın güvenilirliği;Adı sanı duyulmamış sırf para kazanmak için ürün çıkaranlardan uzak durun.

Piyasada bulabileceğiniz 100 den fazla ürünün ayrıntılı incelendiği www.sacilaclari.com adresinden almayı düşündüğünüz ürünü incelemelisiniz.

Abartılı reklamlara “ben kefilim”, “bir haftada saçlarım çıktı”  gibi akıl almaz vaatlerle satış yapanlardan uzak durun.

Forum sitelerinde ben kullandım çok memnun kaldım laflarını dinleyin ama bunlara göre karar vermeyin,unutmayınki onların önemli bir kısmı bu tarz reklam yaparlar.

Mümkün olduğunca saç ürünleriyle daha fazla ilgilenen firma ürünlerini tercih edin. Böylece kurumun birikiminden yararlanmış olursunuz.

Bitkilerden dökülmeye etkili olduğu bilinen tek ürün vardır saw palmetto bu ürünü içermeyen bitkisel ilaçlardan uzak durun.

“41 çeşit bitki özünün etkisiyle” gibi laflara kanmayın ilacın içindeki çeşitlilik değil bir maddeden ne kadar olduğu önemlidir.

Üretimde özen; Kutu şişe gibi ürünlerin sıradan olması sahtesinin yapılmasına sebep olabilir.

Vur kaç taktiği uygulayanlar;Çam yağı gibi hiçbir işe yaramayacak ürünü çıkarıp abartılı reklamlarla piyasayı vurup çekilirler.

İçeriğindeki maddelerin bilimsel çalışmalarının olduğundan emin olun.

Saç İlacı

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek