Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Çocuğumla Her Güne Bir Dua

Gönderen Konu: Çocuğumla Her Güne Bir Dua  (Okunma sayısı 2705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« : Mart 07, 2009, 11:39:29 ÖÖ »

Odadan gelen fısıltılara kulak kabarttı. Yatmak üzere olan kızının sesini duyabiliyordu. Anlam veremediği sözler fısıldıyordu. Kapıyı yavaşça araladı. Minik kız ellerini açmış dua ediyordu. Yavaşça yanına vardı. Saçlarını okşadıı. 'Bu nasıl bir dua?' diye sordu. 'Ben de böyle dua etmek istiyorum.' Küçük kız cevap verdi: 'Ben harfleri söylüyorum,harfleri bir araya getirip benim için dua yapacak.'

Çoğumuz bir zamanlar sadece harflerini söyleyebildiğimiz bir dua idi... Bedeninin hiçbir ayrıntısını bilmeden istedi çocuğumuzu. Hiçbir duygusunu tanımadan istedik çocuğumuzu. Adını bile koymadan istedik. Sonra geldik. Gönderildi. Doğdu. Çocuğumuz oldu. En sevdiğimiz oldu. Kalbimize sokuldu. Sevdik onu. Herkesten çok sevdik. Sadece harflerini fısıldamıştık oysa: 'Ç-O-C-U-K'. Yaratcımız harfleri bizim için bir araya getirdi. Duamıza en güzel biçimi verdi. Çocuğumuz kabul edilmiş en güzel duamız oldu.

Çocuğumla Her Güne Bir Dua kabul edilmiş en güzel duamızın dudağına kabul edilecek güzel dualar değdirmek için hazırlandı.
« Son Düzenleme: Mart 07, 2009, 11:41:23 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2009, 01:50:21 ÖÖ »
Sende sag ol ablacıgım..Ben kıtabı okumadım,fakat baya bır goz gezdırdım,hem egıtıcı hem keyıflı bır kıtaba benzıyor..

Çevrimdışı HİRA.

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2009, 12:19:00 ÖS »
güzel bir tema olmuş çok da faydalı olacağına inanıyorum inşeallah

sağolasın emeğine sağlık

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2009, 01:51:20 ÖÖ »