Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
KPSS

Gönderen Konu: KPSS  (Okunma sayısı 1896 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı privacy

• Yeni Üye
  • *
KPSS
« : Temmuz 15, 2008, 03:51:28 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,bu yıl düzenlenen kpss`nin eğitim bilimleri soruları herkesi şaşırttığı gibi cevabı tartışılan birçok soruyuda içersinde barındırmaktadır,bu haklı kaygımızı bizlerle paylaşan  ve kpss konusunda uzman olan ihtiyaç yayıncılık 13 tane eğitim bilimleri sorusunu çeşitli açılardan uygunsuz bulmuş mahkeme yoluylada biz öğretmen adaylarının hakkını savunmaya çalışmaktadır.Ancak bu süreçte adayların desteğini de istemektedir.Bu amaçla biz adaylardan kendilerinin hazırladığı itiraz dilekçesini desteklememizi beklemektedirler.Eğer aramızda kpss ye girmiş kardeşlerim varsa ve haksızlığa uğradığını düşünüyosa bu dilekçeye en azından göz atmalarını rica ediyorum

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek