Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Lütfen Okuyun!!

Gönderen Konu: Lütfen Okuyun!!  (Okunma sayısı 3365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gece_yürüyüşü

• Yeni Üye
  • *
Lütfen Okuyun!!
« : Ekim 22, 2009, 07:33:07 ÖS »
Sayın tesettür forumundaki üye arkadaşlarım burada  alt sıralardaki atmış olduğum mesaj dahil daha öncede benim için önemli olan darda kaldığım çoğu sorumla ilgili mesajıma ne yazıkki hiç kimse bilgilendirici mesaj atmadı.Acaba bu konularla ilgili bilgisi hiçkimsenin yokmu yada önemsiz mi geliyor sorum acaba diye merak eder oldum .Buradaki bilgi paylaşımına güvenipte sizden fikir alışverişi,tavsiye yada bilgilendirme rica etmiştim.Kimseden cevap gelmedi ne yazıkki. Bilesiniz ki darda kalıpta  burada öğrenmek amaçlı bilgi paylaşımı rica ettiğim her konudan, bilipte önem vermeyip cevap yazmayan her kişi sorumludur.Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum onlardan Allah Razı olsun.
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2010, 07:11:40 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Lütfen Okuyun!!
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2009, 08:34:05 ÖS »
şuan tüm konu ve mesajlarını inceledimmde pek soru göremedim

Ama şunu unutma yardım isteyene kim olursa olsun heyecanla yardım etmek ister ama tabiki bilgisi dahilinde bilmediği olaylarada
günahına girmemek adına sanırım çekimser kalabilirler ama dediğim gibi bilenler mutlaka yardımcı olur
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2010, 07:14:59 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Lütfen Okuyun!!
« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2009, 08:48:09 ÖS »
2 tane aynı mesajı bir kitap bölümüne birde soru cevap kısmına açmışsınız kitap bölümündeki olanı geri dönüşüme taşıyıp bilgilendirme ekledim ;)  bilgisi olan arkadaşlar detaylı bilgi vericekler inşeallah diye not düştüm. Konu ile ilgisi olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır size...

Saygılar...
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2010, 07:12:38 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı gece_yürüyüşü

• Yeni Üye
  • *
Lütfen Okuyun!!
« Yanıtla #3 : Ekim 22, 2009, 10:39:17 ÖS »
Teşekkür ediyorum ilginiz için. Yolcu rumuzlu arkadaşım daha önceki soru niteliğindeki iki mesajım (hayız ve nifas dönemi ve kutlu doğum haftasıyla ilgili)yanıtsızdır.Önemli değil arkadaşım ben bunların cevabını öğrendiğim gibi tefsirle ilgili sorumunda cevabını araştırıp öğrenicem inşallah Allahın izniyle. Sitem edişimin kusuruna bakmayın,haklarınızı helal edin.Buraya faydalı bilgiler yazıp gerçekten yardım etmek için uğraşan herkesin Allah yardımcısı olsun.
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2010, 07:12:12 ÖS Gönderen: sahra cold »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek