Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yüzük Neden Sol Ele Takılır?

Gönderen Konu: Yüzük Neden Sol Ele Takılır?  (Okunma sayısı 4096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
  • Vazgeçilmez olmadığını kabul et...
« : Nisan 27, 2010, 09:36:54 ÖÖ »
Nişan yüzüğu sag ele, evlilik yüzüğu sol ele takılırmış, bunca yıllık evliyim inanın yeni ögerendim bunu...ben genelde sol elime yüzük takmazdım sağ elimi tercih ederdim.ama bunu ögerendikten sonra evlilik yüzüğünü sol elime takarım ,bunu bilenler mutlaka vardır ama bilmeyenlere duyrulur...  Evlilik yüzüğünün sol ele takılmasında en önemli neden;

Dogrudan kalbe giden tek damar evlilik yüzüğünü taktıgımız parmaktaymış. Baska hic bir parmagımızdan direk kalbe giden bir damar yokmuş... Bu sebeple evlilik yüzügü sol eldeki parmaga takılırmış...

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Nisan 27, 2010, 09:46:12 ÖÖ »
Ben bunu biliyordum ama sol elime takmaktan hoşlanmıyorum açıkcası.Yinede alıştım takıyorum.Zaten evde takı takamıyorum dışarı çıkarken de sadece alyansımı takıp çıkarım o kadar.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
« Yanıtla #2 : Nisan 28, 2010, 07:08:02 ÖS »
Daha ayrıntılı bilgi isterseniz... :)

Yüzük Parmağının Sırrı

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek