Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Haftanın Konusu: Geçmiş...

Gönderen Konu: Haftanın Konusu: Geçmiş...  (Okunma sayısı 11577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
« : Nisan 18, 2010, 09:06:41 ÖS »
Geçmişe bakıpta düzelttiğiniz konular oldumu ders alıp değiştirdiğiniz...Nedir?

Elinize bir fırsat geçse neyi düzeltmek isterdiniz ?

Size bir fırsat verseler ve şu zamanından sonrasınıu tekrar yaşa deseler hangi çağınızdan sonrasını tekrar yaşamak istersiniz?Neden?
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2010, 09:09:37 ÖS Gönderen: kuzu »

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2010, 09:07:28 ÖÖ »
Yani bir çok yaptığım şeyin sonradan hatalı olduğumu farkedip geri adım attığım oldu yada bildiklerimin hatalı olduğu gibi durumlar

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #2 : Nisan 19, 2010, 03:21:12 ÖS »

Bazen çok karamsarlığa kapılınca keşke şuda şöyle olsaydı dediğim oluyor ama sonunda güzel şeylerde yaşamışım düşündüğüm zaman...Eksileri kadar artılarıda olmuş.Herşeye rağmen bu benim hayatım böyle yaşamam gerektiği için böyle olmuş diyorum.Etrafımdaki örneklere bakınca halime şükredip olumlu taraflarını düşünmeye çalışıyorum.

Size bir fırsat verseler ve şu zamanından sonrasınıu tekrar yaşa deseler hangi çağınızdan sonrasını tekrar yaşamak istersiniz?Neden?

Aynı şeyleri tekrar yaşayacaksam istemezdim ama değştirme imkanım olacaksa düşünürüm biraz... ;D

Çevrimdışı ikranur

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2010, 03:55:23 ÖS »
Eşimle evliliğimin ilk yıllarına geçip o zamanları daha güzel ve verimli geçirmek isterdim... :(

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
« Yanıtla #4 : Nisan 19, 2010, 06:55:06 ÖS »
Sağol Burcum abla .... :D

...Yalnız ikranur abla gibi senin hayatında yaşadığın evrelerden hangisine geri dönüp o evreyi tekrar yaşamak isterdin?....

Hayatınızda dönüm noktam dediğiniz büyük bir şey olay hiç oldumu sizi derinden sarsan değiştirebilen bir olay?Olduysa nedir?

Çevrimdışı Ç.Ö.Y

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2010, 08:45:02 ÖÖ »
Elhamdülillah hiç keşke demedim...Elbetteki çok sıkıntılar yaşadım ama altındaki hayırlar beni o kadar çok mutlu etti ki ne kadar üzülsemde keşkelerim hiç olmadı.
Dönüp düzeltmek istediğim bir an hiç olmadı.herşey hatalarıyla güzel.ben de öyle.Rabbime sığınmayı öğrendiğin zaman hiç keşke diyesin gelmiyor; "Muhakkak bir hikmet var" diyorsun.Ve gördüğün birden fazla hikmet olunca görmediğin hikmetlere daha çok seviniyorsun....
Geçmişe dönme fırsatı verseler kendi geçmişime değil bir büyüğümün geçmişine döner ve çocuklarını beraber yetiştirirdim..Çünkü onun çektiklerine çok üzülüyorum...

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
  • Vazgeçilmez olmadığını kabul et...
« Yanıtla #6 : Nisan 20, 2010, 10:20:59 ÖÖ »
Geçmişe bakıpta düzelttiğiniz konular oldumu ders alıp değiştirdiğiniz...Nedir?

geçmişime baktığım zaman öyle keşke şunu yapmasaydım dediğim bir yanlışım olmadı çok şükür...kaldiki düzeltmek istedigim bir hatam olsaydı bunu istesemde düzeltemezdim zaten önemli olan hatalardan ders almak ve bir daha yapmamaya çalışmak...
şunuda unutmamalıyız ki hatasız kul olmaz ...geçmişte mutlaka hatalar yapmışızdır...bunların  bazılarını hatırlarız,eger hatırlamıyorsak mutlaka önemli bir hata degildir...
şu an elime bir fırsat geçse üniversite sınavına tekrar girerdim ve okurdum...
şimdi bana bir fırsat verseler;ögrencilik hayatımı tekrar yaşamak isterdim...daha çok çalışırdım ve mutlaka üniversite okurdum...

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2010, 10:26:38 ÖÖ »

Bunun için geç kalmış sayılmazsın iste yeter ki... ;)

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2010, 10:36:47 ÖÖ »

Bunun için geç kalmış sayılmazsın iste yeter ki... ;)

aslında istedikten sonra yapamayacagın bir şey yoktur ama imkanlar sınırlı olunca elin kolun bağlanır...
bazı şeyler vardır ki geç kalmışsındır,bu da onlardan biri benim için her halde...bundan sonra artık çocuklarımı okuturum inşeallah....:)

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2010, 10:42:56 ÖÖ »
Seninle aynı fikirde değilim...Çocuklarınla beraber okuyabilirsin,içinde kalmasından iyidir... ;)

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Nisan 20, 2010, 11:06:10 ÖÖ »
Seninle aynı fikirde değilim...Çocuklarınla beraber okuyabilirsin,içinde kalmasından iyidir... ;)
bu gidişle hep içimde bir özlem olarak kalacak ...

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #11 : Nisan 20, 2010, 11:18:15 ÖÖ »
Başörtüsü sorunu bugün hallolsun bugün girerim sınava kimseler tutamaz beni... ;D   8)

Konu meclis gündemine her geldiğinde ben bir umutla sarılıyorum derslere ama sonu hüsran oluyor hep... :-[

Umutlarım tükenmedi ama sabırla bekliyorum... ;)

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Nisan 20, 2010, 11:52:11 ÖÖ »
Başörtüsü sorunu bugün hallolsun bugün girerim sınava kimseler tutamaz beni... ;D   8)

Konu meclis gündemine her geldiğinde ben bir umutla sarılıyorum derslere ama sonu hüsran oluyor hep... :-[

:)rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu verir inşeallah...sabırla beklemek güzel de...umutlar da tükenirse işte o zaman biter her şey...

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Nisan 21, 2010, 09:38:02 ÖÖ »
konuşun bence rahatlarsınız...:)

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #14 : Nisan 21, 2010, 10:47:37 ÖÖ »

:)rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu verir inşeallah...sabırla beklemek güzel de...umutlar da tükenirse işte o zaman biter her şey...

Her zaman bir umut vardır diye düşünüyorum...  :)

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek