Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Batman Araç Muayene

Gönderen Konu: Batman Araç Muayene  (Okunma sayısı 1327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Batman Araç Muayene
« : Ocak 25, 2014, 08:47:50 ÖÖ »
Ülkemizde adım adım petrol alanında gelişme sağlayan illerimizden birisi olan batman bir çok şehrimiz göç verirken batman aksine büyükşehirler gibi göç almaya başlamıştır. 1990 Yılında 160 bin olan toplam nüfus şuan ise yaklaşık 350 bin kişi olmuştur. Şuan için tek tüvtürk istasyonu ile hizmet verilen ilimizdeki batman araç muayene istasyonu site mahallesinde yer almaktadır. İluh Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş. tarafından işletilen istasyonumuzda periyodik araç muayene dışında aynı şekilde egzoz emisyon ölçümü yapılmaktadır. Bu hizmetleri ise hem randevulu hemde randevusuz olarak hizmet alabilirsiniz. İstasyona ulaşmak için Batman Hasankefy yolunu kullanabilirsiniz.

Batman Araba Muayene

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek