Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ben tedavisi iz kalır mı?

Gönderen Konu: Ben tedavisi iz kalır mı?  (Okunma sayısı 2448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ben tedavisi iz kalır mı?
« : Kasım 13, 2013, 11:28:03 ÖÖ »

Ben aldırma konusunda en çk sorulan sorulardan biride, ben tedavisinde iz kalır mı? vücudu kaplayan cildin yaralandığı her tür doku travması mutlaka iz bırakarak iyileşir. Burada önemli olan tedavi sırasında nasıl bir yaralanmaya sebep olunduğudur. Diğer bir deyimle tedavide kullanılan yöntem ve bu yöntemin nasıl uygulandığıdır.Değişik teknoloji ve yöntemlerle yapılan 5 farklı yöntemde geride kalan iz miktarı çok değişik düzeylerde olur. İz kalmasında kullanılan yöntem kadar benin yapısı kadar, tedaviyi uygulayan kişinin bu konudaki tecrübesi de önemlidir.

Farka şaşıracaksınız
Ekli fotoğraflarda birbirine benzer yöntemlerle tedavi edilmiş iki farklı hastanın sonuçlarını görmektesiniz. İlk resim farklı bir klinik yada hastanede yapılmış bir ben tedavisine ait, kliniğimizde yapılmaması nedeniyle, öncesi görüntülerine ulaşamadık. Altta yer alan 2 resim ise medical art ben tedavi merkezinde buharlaştırma yöntemi ile yapılmış, izden eser kalmamıştır.

https://www.bentedavisi.org/ben-tedavisinde-iz-kalir-mi
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2017, 08:53:19 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek