Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Dmoz Editörü WEBMASTERYOLCU

Gönderen Konu: Dmoz Editörü WEBMASTERYOLCU  (Okunma sayısı 11622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sekip1907

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #15 : Haziran 28, 2010, 12:13:22 ÖÖ »
merhaba, öncelikle hayırlı olsun Allah utandırmasın... benim bi sıkıntım var dmoz ile ilgili... aselsantelsiz.com sitemi dmoz a ekledim 2 defa , ama eklenmedi hala! 4 4lük bi site olmasına rağmen olumlu sonuçlanmadı bi türlü yardımcı olur musunuz? eklemeye çalıştığım kategori Top: World: Türkçe: Ekonomi ve İş Dünyası: İletişim: Servisler: UMTH
yardımcı olursanız çok sevinirim
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2010, 12:16:29 ÖÖ Gönderen: sekip1907 »

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Haziran 28, 2010, 12:36:51 ÖÖ »
Dört dörtlükten kastınızı ben pek anlayamadım :) 1.sitenizin yaşı kaç? 2. sitenizin kalıcı bağlantı ayarları bile yapılmamış sanırım https://aselsantelsiz.com/amatörtelsiz  yerine böyle karmakarışık bir link var https://aselsantelsiz.com/index.php?option=com_content&view=article&id=48:telsizfiyatlari&catid=34:demo  3.https://www.sitebilgi.net/ burdan sitenizin popülarite ölçümünü yaparsanız görürsünüzki sitenizin alexa hariç bütün değerleri çok düşük.  size önerim ya biraz daha bekleyin yada direk wordprese geçin scriptinizi iyice optimize edip öyle içerik girin :) benim dmoz hakkında pek bir bilgim yok ama sitenizin birkaç eksiğini söylemek istedim :) iyi çalışmalar

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #17 : Haziran 28, 2010, 06:47:02 ÖÖ »
Alıntı
benim dmoz hakkında pek bir bilgim yok ama sitenizin birkaç eksiğini söylemek istedim

Forumevreni kardeşim bölümümü gereksiz yere kullanmazsan sevinirim kardeşim  ;)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #18 : Haziran 28, 2010, 06:48:32 ÖÖ »
sekip1907

Öncelikli nedenlerden biri sitenizdeki içerik özgün olmamakla birlikte kopya içeriğe girmekte aynı bilgiler 100lerce binlerce sitede yer almasından dolayı sizin tanıttığınız ürünlerin ana sitesi eklenir sadece bu durumda

Çevrimdışı sekip1907

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Haziran 28, 2010, 08:36:59 ÖÖ »
her ikinizede ayrı ayrı tşk ederim ilginiz için....
içerik ile ilgili ürün özelikleri haricindeki bütün içerikleri ben kendim girdim. ürün içerikleri ise alıntı doğrudur. Ancak ürün içeriklerinin özelikleri aynı standart hep , değişik olma şansı yok ki :S birde aynı ürün isimli bin tane site var, peki onun içerik kısmına farklı bişiler yazarsam farkım olur mu ozaman? yoksa ürün adının da mı farklı olması gerekir...

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #20 : Haziran 28, 2010, 09:11:31 ÖÖ »
Müsadenizle bir örnek daha aktarayım

Bu avon satış marketing siteleri düşününki hepsinde aynı ürün aynı özellik aynı bilgiler bu durumda avon'un Ana Sitesi eklenmekte.

Yada aynı bilgiler yer alsada site sahibi o bilgilere mevcut bilgiler eklemiş ozaman tabiki farklı bir değerlendirmeye tabi tutulurlar.

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Haziran 30, 2010, 04:59:51 ÖS »

Hayırlı olsun.. Başarın daim , yolun hep hayra açık olsun inşeallah..

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #22 : Haziran 30, 2010, 05:01:13 ÖS »
Teşekkürler

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Haziran 30, 2010, 05:08:51 ÖS »
hayırlı uğurlu olsun inşeallah  :)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #24 : Haziran 30, 2010, 05:30:56 ÖS »
Allah razı olsun

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Haziran 30, 2010, 05:34:15 ÖS »
amin ecmain  :)

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #26 : Haziran 30, 2010, 08:34:39 ÖS »
Nedir anlamadım ama iyi bişey heralde Mustafa Bey Hayırlı olsun başarılı bir insansın Allah yolunu hep açık etsin ...

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #27 : Temmuz 01, 2010, 07:13:19 ÖÖ »
Nedir anlamadım ama iyi bişey heralde Mustafa Bey Hayırlı olsun başarılı bir insansın Allah yolunu hep açık etsin ...

Şöyle özetliyim Elif hanım Konusunda Dünyanın en büyük bir web sitenin yönetiminde görev almak diyim .

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek