Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim!

Gönderen Konu: Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim!  (Okunma sayısı 12750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sema-

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #15 : Haziran 02, 2010, 06:01:39 ÖS »

Sema kardeşim , yaşınız itibariyle bulundugunuz durum ve gönlünüzdekileri ifade biçiminiz çok olgunca.. Rabbim muvaffak eylesin, yolunuz hep hayırlarda açık olsun.. Amin.. Hoşgeldiniz..  :)
Amin. Çok teşekkür ederim..Allah sizden razı olsun.Hoşbulduk :)

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Haziran 03, 2010, 12:45:21 ÖÖ »
Amin.. Allah sizden de razı olsun..  :)

Çevrimdışı _kwsr_

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Haziran 03, 2010, 02:16:52 ÖÖ »
Hpinizden Allah razı olsun! Beni ve belki rastlantı ile foruma böyle bir sıkıntısı olup çare arayanlara derman oldunuz.Rabbim dostlarından eylesin herbirinizi! Selametle...  emeğinize,yüreğinize sağlık...

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Haziran 03, 2010, 09:36:11 ÖÖ »
amin kardeşim cümlemizden
yardımcı olduysak ne mutlu bize..........
Allaha emanet ol ;)

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Haziran 03, 2010, 09:26:09 ÖS »
amin kardeşim cümlemizden
yardımcı olduysak ne mutlu bize..........
Allaha emanet ol ;)

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Haziran 08, 2010, 08:16:36 ÖS »
herkese hayırlı günler öncelikle.Ben 14 yıldır başörtülü bir bayanım.13 yaşımda kapandım. Fakat son 3 yıldır tatil yerlerine gittiğimde başımı açmaya başladım sonra bu durum böyle devam etti. ş İMDİ İSE AÇILMAYA KARAR VERDİM ÇÜNKÜ rABBİMİ KANDIRMAK HOŞUMA GİTMİYOR. Bir öyle bir böyle olmak beni bunalıma soktu. 3 yıldırda panik atak ile mücadele ediyorum bir de böyle gel gitlerle yaşamak beni rahatsız ediyo. (açık yüreklilikle itiraf etmeliyim ki  etrafın tepkisi yüzünden bir türlü casaret edemedim.Ama uzun zamandır oturup muhasebesini yaptığımda ben aslında Rabbimi kandırmaktan ,o yüce emrini oyuna getirmekten çok rahatsızım aslında. Sürekli vicdan muhasebesi yapıyorum. Benim bulunduğum durumun hükmü nedir nolur biri aydınlatsın beni...

Selamun aleyküm kardeşim, ben 27 yaşında vardım örtünmenin lezzetine, birkaç ay oluyor örtünmeye başlayalı, çok mücadele verdim hala da veriyorum eskisi kadar ağır olmasa da..Ne için kim için yapılması gerektiğini düşünmek yeterli, gerisi geliyor ve sen yıllardır bu bilinçle yetişmiş ve yaşamışsın, yıllar önce senin yaşlarında bu bilinçle yaşamın içine dahil olmayı o kadar çok isterdimki, bunun kıymetini bil, yaşantınla doğru örnek ol inşallah, Allah şaşırtmasın doğru yolda daim etsin hepimizi inşallah..

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Haziran 09, 2010, 04:32:31 ÖS »
herkese hayırlı günler öncelikle.Ben 14 yıldır başörtülü bir bayanım.13 yaşımda kapandım. Fakat son 3 yıldır tatil yerlerine gittiğimde başımı açmaya başladım sonra bu durum böyle devam etti. ş İMDİ İSE AÇILMAYA KARAR VERDİM ÇÜNKÜ rABBİMİ KANDIRMAK HOŞUMA GİTMİYOR. Bir öyle bir böyle olmak beni bunalıma soktu. 3 yıldırda panik atak ile mücadele ediyorum bir de böyle gel gitlerle yaşamak beni rahatsız ediyo. (açık yüreklilikle itiraf etmeliyim ki  etrafın tepkisi yüzünden bir türlü casaret edemedim.Ama uzun zamandır oturup muhasebesini yaptığımda ben aslında Rabbimi kandırmaktan ,o yüce emrini oyuna getirmekten çok rahatsızım aslında. Sürekli vicdan muhasebesi yapıyorum. Benim bulunduğum durumun hükmü nedir nolur biri aydınlatsın beni...

Selamun aleyküm kardeşim, ben 27 yaşında vardım örtünmenin lezzetine, birkaç ay oluyor örtünmeye başlayalı, çok mücadele verdim hala da veriyorum eskisi kadar ağır olmasa da..Ne için kim için yapılması gerektiğini düşünmek yeterli, gerisi geliyor ve sen yıllardır bu bilinçle yetişmiş ve yaşamışsın, yıllar önce senin yaşlarında bu bilinçle yaşamın içine dahil olmayı o kadar çok isterdimki, bunun kıymetini bil, yaşantınla doğru örnek ol inşallah, Allah şaşırtmasın doğru yolda daim etsin hepimizi inşallah..

allah razı olsun kardeşim sen de benm gibisin allah cümlemizin yardımcısı olsun

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Haziran 09, 2010, 09:03:30 ÖS »

allah razı olsun kardeşim sen de benm gibisin allah cümlemizin yardımcısı olsun

Amin kardeşim, Allah cümlemizden razı olsun, farkındalığımızı daim kılsın inşallah...

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Haziran 10, 2010, 04:21:38 ÖS »
inşeallah kardeşim   :ggg
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2010, 04:22:41 ÖS Gönderen: marqınal »

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #24 : Haziran 10, 2010, 09:33:12 ÖS »

Çevrimdışı elif07

• Yeni Üye
  • *
  • eLif
« Yanıtla #25 : Ağustos 06, 2010, 01:47:01 ÖS »
Üzüldüm aradan 14 sene geçmiş ve açıldınız. Benim pek hoşuma gitmedi açıkçası  :'( :-\

Çevrimdışı LATHINNAA

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Mart 13, 2011, 03:13:24 ÖS »
kwsr hanımın şuan ki durumu nedir acaba bilen var mı? yada kendisi cevap verse.inşallah hata yapmamıştır  :'(

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek