Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Uzaktan Eğitim Okumak

Gönderen Konu: Uzaktan Eğitim Okumak  (Okunma sayısı 4057 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şeyma19

• Yeni Üye
  • *
Uzaktan Eğitim Okumak
« : Eylül 10, 2009, 06:27:54 ÖS »
Başlığın Adı : ( Uzaktan Eğitim Deyip Geçmeyin. Lütfen sonuna kadar okuyun arkadaşlar)

Benim hikayem taa lise yıllarına dayanıyor imam hatipe gitmek hiç istemiyor olmama rağmen anadolu i.h.lyi kazandım diye gitmemle. lisede derslerim çok kötü değildi ama sayısala hep meraklı olmuşumdr hatta sözel bi sınıfta olmama rağmen össye sayısaldan hazırlanıyordum
Dersaneye gittim ama ilahiyat hiç istemiyordum onun haricindede malum puan kırılıyor zaten sehir dışınada yollamıyolarlardı sonuç yerleşemedim

2. girişimdede aynısı oldu. 3. girişimde son tercih sakarya üni adapazarı myo uzaktan eğitim bil. prog yazdım

Uzaktan eğitim olduğu için babamla falan kavga ettik açıköğretim zannediyordu abinde bitiremedi sende bitiremiceksin boşuna para gitcek eğer bir yıl kalırsan sorarım sana falan..

ben okulu bitrebilceiğme inanıyordum uzaktan eğitimin zorlukları var belki ama kendime güveniyordum herkes küçük gördü okulumu uzaktan eğitim diyince burun kıvırıp açıköğretm yani diyip durdu çoğusu. insanlar nekadar meraklı küçük görmeye..

Gerçekten bu beni sinir etmeye başlamştı dedim dgsyi kazanıp bilgisayar müh. olcam kafaya koymuştum.
1. sınıfı bitrdim. bölümümü çok sevmeye başlamştım hatta iyiki bilgisayarcı olmuşum dedim tam istediğim bi bölümdü.Derslerime de yansıdı onur belgesi aldım.

2. sınıf geçtim dedim dgs kursuna gitmem ve bu yıl yerleşmem lazm yeterince sene kaybettim zaten bir kursa yazıldım kendi biriktirdiğim parayla çünkü kimse bana destek olmuyodu bu konuda.

En iyi derecedeki bi sınıftaydm. bu benim için çok büyük bir avantaj olmuştu ama okulla birlikte dgsye hazırlanmak bayağa zor oldu staj okul dersleri hepsi üstüste geldi. ama yinede pes etmedim.

Tercihleri yaptım 5 müh.lik 1 öğrtmenlik 2 fizik yazdım açıkta kalmıyım diye.
açıkcası öğretmnlik pek istemiyordum takmıştım müh. olcam diye ama 1 tane yazdım yinede.

sınav günü geldi grdim.çıktım. hiç tahmin edemiyordum netlerimi nereye girceğimi heycanla beklemeye başladım zaman geçmek bilmiyordu resmen

8.8.8 sabah 11.30 civarı bi rüyayla uyandım dersanede sınıfımdayım dgs sonuçları açıklanmş ve 285 veya 287 gbi pua almşım rüyada da diyorumki müh.likler olmadı öğrt. kazandm osekilde uyanıorum ark.a msj atıyorum sonuçlarmı açıklandı diye hayır ama bidaha bakayım diyor ve bna msj atıyor sonuçlar açıklandı diye elim ayağım titriyor resmen pcyi bile açamıyorum kimlik nomu veriyorum ark. baksın diye 286 sakarya üni bilgisayar sistemleri öğrt. diyo şok oluyorum kendim girip bakıyorum gerçekten kazanmışım say 300. olmuşum hemde inanılmaz bi mutluluk

ilk başlarda müh.lik olmadı diye biraz üzülüyorum ama sonradan öğretmen olma fikri hoşuma gitmeye başlıyor
kazandığımı duyunca tereddüt ediyorum acaba babam izin verecekmi diye malum sehir dışı. babam çok çalıştığımı ve kazandığımı görünce hiç bişi söylemiyor ve tabiki izin veriyor

Kısacası bazı şeyleri değiştirmek bizim elimizde olduğuna inanıyorum nekadar imkansız gözüksede...
eğer istiyorsanız önünzde hiç bişey engel olamaz..

alıntı

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek