Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Tesettür Forum'un Günlük Ziyaretçisi 3000 Kişi ve Üzeridir

Gönderen Konu: Tesettür Forum'un Günlük Ziyaretçisi 3000 Kişi ve Üzeridir  (Okunma sayısı 3633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Selamun aleyküm değerli arkadaşlar.

Tesettür forum yönetimi olarak hiç bir zaman zyaretçilerimizi sıkmak yerine aksine daha fazla imkan açtık diğer sitelerin yaptığı mesajları göstermeme linkleri resimleri gizleme yerine.

Biz bu tür uygulamaların konuşmasını bile yapmadık sitemiz tüm yönleri ile ziyaretçilere açıktır yorum yapmak konu açmak paylaşımda bulunmak isteyen 30 saniyede üye olur daha fazla imkandan yararlanır.

Tesettür Forum dini siteler kategorisinde oldukça iyi bir konumda ve saygın durumdadır buda gönüllü olarak görev yapan kadromuz sayesinde olmuştur. Günlük 3000 ve üzeri ziyaretçi sayımızla hem üyelere hem ziyaretçilere yönelik yönetim anlayışımız devam edecek bizi takip edin.

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2010, 02:05:40 ÖS »
mukemmel ,dinimi anlatmak bizlerin görevi,dinsiz boş durmuyor biz onlardan daha fazla çalışmamız lazım diyorum dahada ilerler inşallah

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2010, 02:10:06 ÖS »
mukemmel ,dinimi anlatmak bizlerin görevi,dinsiz boş durmuyor biz onlardan daha fazla çalışmamız lazım diyorum dahada ilerler inşallah

Evet hocam çok güzel bir noktaya temas ettin adamlar hristiyanlığın yayılması için neler yapıyorlar para verip insanın dinini bile değiştirmesini istiyorlar kiliseye giden gençlerimize harçlık vererek onları kendi saflarına çekmeye çalışıyor dinsizler

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 27, 2010, 02:25:01 ÖS »
üniversitelerde incil arasında para koyan ve incil dağıtanlara çok şahit olduk biz,birde burada istanbulda benim kapımı çalıp güya hristiyanlığı yaymak için görevli iki kişi geldi ama ,baltayı taşa çarptılar,ayetlerle cevap verince bocaladılar)))) bunnar fakir ve paraya ihtiyaç duyan kimseleri kandırıyorlar,

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 27, 2010, 02:42:06 ÖS »
Bizim bunlardan ne eksiğimiz var hocam gerçek ve hak din olan müslümanlığı yaymamak için işte imkan herkes elinden geldiğince bildiği kadarı ile insanları ayrınlatsın diyoruz

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
« Yanıtla #5 : Haziran 27, 2010, 04:37:13 ÖS »
Tesettür forumu ziyaretçilerinden yakınlarım var. Site içerisinde kolaylıkla her konuya ve sayfaya ulaştıklarını dile getiren ifadelere  şahit oldum. Çalışmalarınızda tüm kadronuza başarılar.
+....

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 27, 2010, 04:40:32 ÖS »
Teşekkür Ediyorum Tüm Arkadaşları Forumun Güzelliklerinden Yararlanmak Üzere Herzaman Bekleriz

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2010, 12:15:11 ÖS »
Evet güzel bir nokta :) bu site eminim türkiyenin sayılı veya tek dini forumlarından :) bir sorum var webmasteryolcuya sitenin cookieleri kaç dakika?

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2010, 12:40:46 ÖS »
Cookiesler 300 dakika

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek