Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Komik Windows Kapanış Mesajları

Gönderen Konu: Komik Windows Kapanış Mesajları  (Okunma sayısı 1797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Komik Windows Kapanış Mesajları
« : Ekim 23, 2009, 12:46:20 ÖS »
 Oturumunuz Sürece bir hatamiz olduysa affola. Simdi bilgisayarinizi kapatabilirsiniz Bill Gates iyi günler diler. Nereye Isterseniz Oraya !

» Kah güldük kah eglendik yeri geldi üzüldük, agladik, kizdik... Ancak her güzel sey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir orturmda görüsmek üzere... Microsoft la Kalin...

» Gidiyorsun ama!ya dönemezsen? hadi hakkini helal et Bill Gates in dualari senin üzerine olsun

» Windows kapatiliyor bu katliyama sessiz kalmayin! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatiliyor... bunlarin yarisindan çogu orjinal bile degil... Birakin açik kalsin...

» Bu aksam da bizlerle ayrilan sürenin sonuna geldik yarin ayni saatde bulusmak ümidi ile esen kalin...

» tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir...

» Beni böyle istediginiz gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum...

» Bugün de kazasiz belasiz atlattin...

» Verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz.

» Simdi kapaniyourm ama, kullanilirken ettigin küfürleri anlamadim sanma... Bir dahaki oturumda sorarim ben sana...

» Müsadenle Kaçiyorum, Sahip...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek