Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
KO-MEK Kocaeli Ücretsiz Kurs

Gönderen Konu: KO-MEK Kocaeli Ücretsiz Kurs  (Okunma sayısı 1554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
KO-MEK Kocaeli Ücretsiz Kurs
« : Ağustos 20, 2013, 03:42:06 ÖS »
Ko-mek kocaeli büyükşehir belediyesi kursları

Ko-mek Ücretsiz Kurs
Kocaeli büyükşehir belediyesi halkı için sunulan ücretsiz sosyal faaliyetlerden biriside, Ko-mek adı verilen meslek edindirme kurslarıdır. 41 kurs merkezi ile il merkezi ve ilçelerde yaygın olarak faaliyet gösteren ko-mek her geçen yıl hızla gelişmekte ve yenilenmektedir.

220 Braşta Ücretsiz Eğitim
Ko-mek yeni eğitim öğretim yılına toplamda 220 branş ile başlıyor. Kocaeli ilimizin neresinde olursanız olun 16 yaş ve üzeri tüm bireyler özgürce bu imkanlardan yararlanabilirler.

41 Kurs Merkezi İle Her Yerde
Tüm ilçelerde bir kaç kurs merkezi ile faaliyet gösteren ko-mek size en yakın noktada olmak için kurs merkezlerine her geçen yıl yenilerini eklemektedir.

Ko-mek Kayıt ve Eğitim Dönemi
Ko-mek kurs kayıtları ve eğitim tarihleri alışılmışın dışında biraz farklı olduğu söylenebilir. Belirli bir kurs başlangıç tarihi olmamakla birlikte talep edilen, başvuru alan branşlarda yeterli kursiyer sayısına ulaşılması durumunda kurs açılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
En önemli konulardan birisi alınan eğitim'in katılım sertifikası yerine mutlaka özel ve kamu kurumlarında geçerli olan MEB sertifikasına dikkat etmelisiniz.

Komek İletişim
Bu sayfada ko-mek ve eğitimleri hakkında güncel bilgi aktarılacak olup aynı zamanda sorularınıza yanıt verilecek olup daha detaylı bilgi için aşağıdaki ko-mek iletişim bilgilerini kullanınız.

Adres:Leyla Atakan Kültür ve Eğitim Merkezi Kocaeli Fuarı içi İZMİT
Telefon: 0262 325 63 63
Kaynak: https://www.ucretsizkurs.net

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek