Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Busmek Bursa Ücretsiz Kursları

Gönderen Konu: Busmek Bursa Ücretsiz Kursları  (Okunma sayısı 1691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Busmek Bursa Ücretsiz Kursları
« : Ağustos 15, 2013, 05:49:16 ÖS »

Merhaba değerli arkadaşlar bursa ilimizde yaşayanlar için hazırladığımız ücretsiz kurslar konusu her daim güncel olup ayrıca sorularınıza yanıt verilecektir.

Busmek Nedir?
Bursa Büyükşehir Belediyesi imkanları seferber edilerek hazırlanan meslek edindirme kurslar her geçen gün gelişmekte olup bursa ve ilçelerinde yaşayan bireyler için hayat boyu öğrenme imkanı sunmaktadır.

14 Busmek Kurs Merkezi
Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına kısa bir süre kala Heykel kurs merkezide açılarak busmek kurs merkezi sayısı 14'e yükselmiştir.

120 Braşta Eğitim
Ağırlıklı olarak meslek edindirme yönlü olup, yabancı dil, hobi ve kültür sanat yönünde 120 farklı branşta eğitim imkanı bulunuyor.

Busmek Kursları Ücretsizdir
En güzel yönüde bu dimi  ücretsiz olması, evet busmek baştan sona tamamiyle ücretsiz sağlanan imkanlar dahilinde tüm bursalılar için vardır.

MEB Onaylı Sertifika Verir
Busmek sadece eğitmekle kalmayıp eğitim sonunda sizlerin daha kolay istihdam olmanız için sizlere aldığınız eğitim branşında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verir.

Busmek Kayıt
Güzel bir yönüde burda ortaya çıkıyor busmek ön kayıt yani internetten kayıt kolaylığı ile dilediğiniz yerden bir tıkla hemen başvuru yapabilirsiniz.

Detaylar: https://www.ucretsizkurs.net
Adres: Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi – F Blok / Osmangazi
Telefon: 0224 254 30 30                               

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek