Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gesmek Gebze Belediyesi Kursları

Gönderen Konu: Gesmek Gebze Belediyesi Kursları  (Okunma sayısı 2577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Gesmek Gebze Belediyesi Kursları
« : Haziran 23, 2013, 05:16:59 ÖS »
Gesmek (Gebze Belediyesi Kursları)

Gelişmiş sanayi imkanlarına sahip olan Gebze ihtiyaç duyulan kalifiye, vasıflı eleman ihtiyacını ilçe halkından karşılamak üzere uygulamaya koyduğu Gesmek kursları oldukça gelişmiş imkanlara kavuşmuştur.İlçenin farklı noktalarına yayılmış halde hizmet veren 7 kurs merkezi bulunmaktadır. Yaklaşık 100 farklı branşta ücretsiz eğitim imkanı sunan Gesmek hakkında detayları görmeye devam edeceğiz dilerseniz önce kurs merkezlerine göz atalım.
Gesmek Kurs Merkezleri

Adem Yavuz
    Barış Mahallesi
    Beylikbağı
    Gaziler
    Gebze (Merkez)
    İstasyon
    Yenikent

Gesmek Branş Listesi

Verdiği hizmeti oldukça ciddi bir şekilde yürüten Gesmek ilçe halkımızın en çok ihtiyacı olan kültür, sanat ve mesleki eğitimleri içermektedir. Daha önce hiç duymadığınız eğitimleri göreceğiniz kursumuzda eğlenceli bir kurs döenemi sizi bekliyor. Ücretsiz ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafında n onaylı sertifika sahibi olacağınız kurslarımız vesilesi ile iş bulmanızı ve istihdama yardımcı olmaktadır. Eğitim sonunda düzenlediği sergiler ile sizlerin başarınızı ve emeğinizi Gebze halkı ile paylaşmaktadır.

« Son Düzenleme: Nisan 01, 2018, 09:59:54 ÖÖ Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek