Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ücretsiz Kuaförlük Kursu

Gönderen Konu: Ücretsiz Kuaförlük Kursu  (Okunma sayısı 4325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ücretsiz Kuaförlük Kursu
« : Eylül 27, 2011, 08:53:47 ÖÖ »
İsmek Kuaförlük Kursu (İstanbul)
Her zaman olduğu gibi İstanbul ile başlıyoruz. İstanbul’da kuaförlük eğitimi olarak İsmek Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanında 5 farklı branşta eğitim vermektedir. Tamamen ücretsiz olan İsmek Kuaförlük Kursları hem bayan kuaförlüğü hemde erkek berberliğini içermektedir. Her yıl eylül ayı başlayan İsmek kayıtları İnternet üzerinden online olarak yapılmaktadır. İsmek Kuaförlük Kursları hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.
https://www.ismekkurs.com/ismek-kuaforluk-kursu

Komek Kuaförlük Kursu (Konya)
Konya Büyükşehir Belediyesi sanat ve meslek eğitimi kursları Komek aynı şekilde bay ve bayan kuaförlüğü alanında eğitimler vermektedir. Kayıtları yılda 3 defa yapılmakta olup, Konya’nın tüm ilçelerinde kurs merkezleri hızla yaygınlaşmaktadır. Konya ve ilçelerinde 16 Yaş ve üzer herkes yararlanabilir.

Gasmek Kuaförlük Kursu (Gaziantep)
Güney Doğu Anadolu bölgesinin en kalabalık şehri Gaziantep’te kuaförlük mesleğini icra etmek isteyenler için Gasmek iki farklı branş ile eğitim vermektedir. 832 Saat sürecek saç bakımı ve yapımı eğitimlerine ek olarak saça geçici ve kalıcı şekil verme fön çekme teknikleri öğretilmektedir.

İzmeb Kuaförlük Kursu (İzmir)
Aynı şekilde egenin incisi İzmir’de bayan kuaförü olmak isteyenler içinde İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmeb Saç Yapımı ve Bakımı branşında 832 saat sürecek eğitim olanağı bulunmaktadır.

Ko-mek (Kocaeli)
Marmara Bölgesinin en gelişmiş ili olan Kocaeli ve ilçelerinde yaşayan 16 yaş ve üzeri bireylerde yine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından planlanan kuaförlük kurslarını içermektedir. Kayıtları yıl boyu açık olup, belirlenen kursiyer sayısına ulaşıldığında eğitimler başlamaktadır.

Kaymek (Kayseri)
Kayseri’de yaşayanlar için ücretsiz sanat ve meslek eğitimleri veren Kaymek Kuaförlük kursu olarak Saça Geçici ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri eğitimi içermektedir. Tam anlamı ile kuaförlük eğitimi sayılmayan bu branş ile genelde saç şekillendirme ve fön eğitimleri verilmektedir. Saç kozmetikleri kullanımı ve dalgalı saç yapmak için bu eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Kendi saç bakımınız için idealdir. Bu eğitimi Argıncık, Beyazşehir, Erkilet ve Kaymek Ziya Gökalp kurs merkezlerinden yararlanabilirsiniz.

Asmek (Antalya)
Turizm’in gözdesi Antalya’da yaşayan vatandaşlarımız Asmek’in Kuaförlük- Saç bakımı ve Yapımı kurslarından yararlanabilirler. 832 Saat sürecek eğitim ile çalışma hayatına başlayabilirler.

Busmek (Bursa)
Bursa’da yaşayanların sanat ve meslek eğitim ihtiyacını karşılayan Busmek Kuaförlük eğitimleri için iki farklı branşta eğitim imkanı sağlamakta olup, bunlar Saça Geçici ve Kalıcı Şekilm Verme Teknikleri ile Saç Boyama eğitimleri üzerine oluşmaktadır. Tam anlamı ile kuaförlük eğitimi olduğu söylenemez. Fakat bir diğer alternatif ise Halk Eğitim Merkezi ve İnegöl Belediyesi İnesmek Kuaförlük kursları olduğu söylenebilir.

Etisem (Ankara)
Ankara’da eğitim veren Beltek ve Belmek kurslarında kuaförlüğe dair eğitim olmayıp, alternatif olarak Ankara Halk Eğitim Merkezleri ve Etimesgut Belediyesi Etisem kursları eğitim vermektedir. Etisem Saç Bakımı Yapımı Kursu ile sizde başkentte kuaförlük mesleğine ilk adımı atabilirsiniz.

Halk Eğitim Merkezi Kuaförlük Kursları (Türkiye Geneli)
Devletimizin sanat ve meslek kursları olan Halk Eğiitim Merkezleri Kuaför olmak isteyenlere ihtiyacı olan tüm eğitimleri vermektedir. Her ilçede en az bir şubesi bulunan HEM Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanında ihtiyacınız olan tüm eğitimleri bulabilirsiniz.

Mesleki Eğitim Merkezi Kuaförlük Kursları (Türkiye Geneli)
Yukarıda yer alan tüm kurumları bir kenara bırakın ve buraya odaklanın. Çünkü Mesleki Eğitim Merkezleri iki aşamalı eğitim vermekte olup, ilk etapta kalfalık eğitimleri vermekte olup, kalfalık belgesi aldığınızda ise ustalık eğitimleri vermektedir. Bu eğitimi de başarıyla tamamlamanız halinde alacağınız kuaförlük ustalık belgesi ile aldığınız eğitim branşına dair iş yeri açma yetkisi kazanacaksınız. Aynı şekilde kuaför usta öğretici belgesi alarak sizde kuaförlük eğitimi veren kurslarda öğretmenlik yapabilirsiniz.

Saç Hastalıkları Hakkında Bilgi Edinin
Bilmiyorum sizinde dikkatinizi çekiyor mu? gittiğim erkek kuaförleri saç sakal traşından başka bir şey yapmıyor. Ülkemizde sayısı milyonlara ulaşan saç dökülmesi ve kellik problemi önlenebilir hastalık olup, kuaförler saç hastalıkları hakkında bilgi sahibi olmaları halinde saç dökülmesi kolayca önlenebilir. Böylece hizmet verdiğiniz bölgede tecrübenizle binlerce müşteri sahibi olursunuz. Aynı şekilde aşırı kepek, seboreik dermatit, yağlanma, elektriklenme gibi saç sorunlarının çözümünü öğrenmelisiniz. Bunun için sizlere İnternet ortamında sunabileceğim güzel bir kaynak https://www.sachastaliklari.com mutlaka göz atmanız gereken kaynaklardan biridir.

https://www.ucretsizkurs.net/ucretsiz-kuaforluk-kurslari
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2015, 01:47:09 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek