Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Öss'ye Gireceğim Ama Rahatsızım...

Gönderen Konu: Öss'ye Gireceğim Ama Rahatsızım...  (Okunma sayısı 4924 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
« : Haziran 13, 2009, 03:29:42 ÖS »
 evet ablalarım, abilerim, arkadşlarım ve kardeşlerim... :)

yarın Öğrenci Seçme Sınavı var.. Ben de bu sınava gireceğim ama ne iştir ki dün akşama doğru bi hapşırma fln derken Grip oldum!!

ve ben gribi ağır geçirenlerdenim.. grip, bende sadece bi burun akması deil beraberinde baş ağrısı, halsizlik, ateş + bide hiç durmadan akan bi burunn etkisi yapıo...  :-[

yarın sınavda başımı eğdiğim an vücudumdaki tüm herşey alnıma yükleniormuş gibi olacak..  :-\ ne yapıcam bilmiorum..  :'(  :'(  :'(

işte sizlerden hem kendim için hem de -sitemizde öss ye girecek olan başkaları da varsa (Mutlaka vardır) onlar için dua istiorum...

sınava girecek olan arkadaşlar da burda belirtirse gireceğini isim olarak da dua ederiz...

herkese başarılar dilioyrum.. Allah hepimizin hakkında hayırlı olanı versin..
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2009, 03:48:30 ÖS Gönderen: DER!N »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Öss'ye gireceğim ama rahatsızım...
« Yanıtla #1 : Haziran 13, 2009, 03:31:43 ÖS »

Amin..Rabbim yardımcınız olsun..Hayırlı kapıların acılmasına vesıle olsun ınseallah..Rabbimden acil sıfalar dılıyorum kardesıme..

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2009, 03:43:27 ÖS »

Amin..Rabbim yardımcınız olsun..Hayırlı kapıların acılmasına vesıle olsun ınseallah..Rabbimden acil sıfalar dılıyorum kardesıme..

Allah razı olsun ablacım... Belki de hakkımda hayırlı olan kazanmamaktır.. ama yok yok yine de  inşallah hayırlısı kazanmak olur yaa:S

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2009, 03:45:36 ÖS »
 Hayrın nerede oldugunu bılemeyız..En dogrusu tam teslımıyet ıle tevekkul etmektır..Hayır neredeyse o bulsun herkesı ınseallah ablacıgım..

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2009, 03:47:52 ÖS »
ben çok umutluyum başarılı olacağına tabiki duasızda olmaz dualarım başta sen olmak üzere Tüm sınava  girecek arkadaşlara olacak

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 13, 2009, 03:50:30 ÖS »
ALLAH c.c. şifa versin kardeşim, dualarımız sizlerle Rabbim hayırlı sonuçlar almanızı nasib eylesin. Amin.

Çevrimdışı Efruhte

• Yeni Üye
  • *
  • ..Ve Düşmek Sevdasıyla Toprağa..
« Yanıtla #6 : Haziran 13, 2009, 04:44:01 ÖS »
Rabbim şifa versin...Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun(amiin)...Abicimde girecek yarın, ismi enes dualarınızda unutmayın inşallah ::)..

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 13, 2009, 07:23:10 ÖS »
Allah şifa versin,hakkında hayırlısı neyse o olur inşeallah canım benim

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 13, 2009, 07:42:49 ÖS »
bende sınava gireceğim banada dua edin :(  geçmiş olsun sanada canım Allah zihin açıklığı versin şifa versin inşaAllah....
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2009, 07:43:24 ÖS Gönderen: İsra »

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 13, 2009, 08:46:01 ÖS »
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım üzme kendini bende inşallah senin yarın ki sınavında başarılı olacağına inanıyorum dualarımıda eksik etmiyecem  :)))
bende sınava gireceğim banada dua edin :(  geçmiş olsun sanada canım Allah zihin açıklığı versin şifa versin inşaAllah....
Esram sende herzaman dualarımdasın Allah yardımcın olsun  canım inşallah hayırlısıyla şu sınavı atlatırsınız da sizin için hayırlı ve  güzel yerleri kazanırsınız ;)

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
« Yanıtla #10 : Haziran 14, 2009, 12:59:57 ÖÖ »
ben çok umutluyum başarılı olacağına tabiki duasızda olmaz dualarım başta sen olmak üzere Tüm sınava  girecek arkadaşlara olacak

senin bu umudun beni korkutuyo..  yapma böyle karşımdaki insanın bana güvenmesi ama benm boşa çıkarmam korkutuo beni.... duaların için de güvenin için de teşekkür ederim Allah razı olsun..

ALLAH c.c. şifa versin kardeşim, dualarımız sizlerle Rabbim hayırlı sonuçlar almanızı nasib eylesin. Amin.

Amin amin amin... Allah razı olsun..

Rabbim şifa versin...Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun(amiin)...Abicimde girecek yarın, ismi enes dualarınızda unutmayın inşallah ::)..

amin... Enes, senin abinse yapar canım ben şimdiden güveniorum ona..  ;) Allah yardımcısı olsun zihnini açsın inş..  :)

Allah şifa versin,hakkında hayırlısı neyse o olur inşeallah canım benim

inşallah canım yaa..  hayırlısını versin Rabbim...

bende sınava gireceğim banada dua edin :(  geçmiş olsun sanada canım Allah zihin açıklığı versin şifa versin inşaAllah....

saolasın.. Allah yardımcın olsun inşallah hayırlsyla istediğin puanı alırsın.. sana da Allah zihin açıklığı versin inşallh..

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım üzme kendini bende inşallah senin yarın ki sınavında başarılı olacağına inanıyorum dualarımıda eksik etmiyecem  :)))

ah canım bir de ben inanabilirsemm.. neyse artık bi sınav daha var önümde ama bundan başarısız olmak istemiorum...
çok teşekkür ederim. Rabbim senin hakkında da en hayırlsıı neyse onu versin sna herzaman..

ben şimdi yatmazsam sabah geç kalıcam sınava  ;D  iyi geceler herkese...

Çevrimdışı HİRA.

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 14, 2009, 12:16:26 ÖS »
geç oldu ama rabbim hayırlısı ile kazanmanızı nasip etsin inşeallah

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek