Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sivas Hafik Halk Eğitim Merkezi

Gönderen Konu: Sivas Hafik Halk Eğitim Merkezi  (Okunma sayısı 1463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Sivas Hafik Halk Eğitim Merkezi
« : Ekim 18, 2014, 09:24:42 ÖS »
Hafik Halk Eğitim Merkezi

Çay Mahallesi Osmanbey Caddessi Hükümet Konağı Kat:4
0346 841 20 96

Eğitimi Verilen Branşlar

Yağlı Boya Resim
    Arapça
    Güreş
    Voleybol
    El Nakışları
    Halk Oyunları
    Bilgisayar Kullanımı
    Okuma Yazma Kursu

Giyim ve El Sanatları Sergisi
Usta öğretici ve kursiyerlerin eğitimleri esnasında ortaya koyduğu eserler Hafik kaymakamı Cemal Demiryürek ve ilçe jandarma komutanı yüzbaşı Eray Çakır’ın açılışı ile hükümet konağı 4. kat koridorunda yapıldı. Bir diğer sergi ise Düzyaka köyünde açılan kurslarda yapıldı.

Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Semineri Verildi
Ülkemizinde önemli sorunları arasında yer alan fazla kilo ve obezite problemine çözüm bulmak için Hafik Kamer Örnek Yüksek Okulu öğretim görevlileri Necmiye Büşta ve Tuğba Demir’in konuşmacı olarak katıldığı seminere kursiyer ve veliler katılarak sağlıklı beslenme hakkında bilgilendiler.

İş Makinaları Operatörlük Kursu Açıldı
İl Özel idaresi ve kurumumuz arasında gerçekleşen ortak uygulama ile 10 kişilik gruplar halinde kepçe operatörlüğü eğitimi verildi. Yeni eğitimler devam ettiği belirtildi.

https://www.ucretsizkurs.net/hafik-halk-egitim-merkezi

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek