Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
İsmek Bilgisayarda Döküman Hazırlama Kursları

Gönderen Konu: İsmek Bilgisayarda Döküman Hazırlama Kursları  (Okunma sayısı 2047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
İsmek Bilgisayarda Döküman Hazırlama Kursları
« : Ekim 18, 2014, 07:37:54 ÖÖ »
İsmek Bilgisayarda Döküman Hazırlama Kursu
En temel bilgisayar kullanım eğitimi olup, sadece 32 saat sürecek bir süreçten oluşmaktadır. Eğitimlerde özellikle kelime işlemci proğramlar kullanarak en verimli şekilde döküman, belge ve sunu dosyaları hazırlamayı öğreneceksiniz. Bu dökümanlar ne olabilir? resmi yazışmalar, dilekçe, CV, email, organizasyonlarda yapacağınız sunum için slayt gösterileri şeklinde özellikle iş hayatında eksik olan bir yönü kapatma amaçlıdır. Özellikle Word, Excell ve PowerPoint proğramları ile işimizi kolayca yapmayı göreceksiniz.

Bilgisayar Kullanmayı Bilmuyorum Ne Yapmalıyım?
Bu eğitim temel düzeydede olsa bilgisayar bilenlere yönelik olup, henüz bilgisayar kullanmayı bilmeyenler içinde İsmek’ten 160 saat sürecek olan bilgisayar kullanımı branşı mevcuttur. Hemen hemen her ilçede bulabileceğiniz bu eğitimle sizde gelmiş geçmiş en iyi icatlardan birisi olan bilgisayar’ı kullanmayı öğreneceksiniz.

Ofis Proğramlarını Daha İyi Öğrenmek İsteyenler
Bilgisayarda döküman hazırlama kursu Ofis proğramlarının en özet halidir. Yok arkadaş ben sadece döküman hazırlamakla kendimi kısıtlamak istemiyorum. İstediğimi kolayca yapmak istiyorum diyenler içinde yine İsmek’ten ücretsiz Ofis Proğramları eğitimi verilmektedir. Başarılar ve kolaylıklar dileriz.

https://www.ismekkurs.com/bilgisayarda-dokuman-hazirlama-kursu

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek