Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Derince Belediyesi DER-MEK Kursları

Gönderen Konu: Derince Belediyesi DER-MEK Kursları  (Okunma sayısı 1531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Derince Belediyesi DER-MEK Kursları
« : Ağustos 05, 2014, 07:08:00 ÖS »
DER-MEK Nedir?

Kocaeli ilimize bağlı ilçelerden birisi Derince Belediyesi ve ilçemizin güzide eğitim kurumu Derince Halk Eğitim Merkezi tarafından sunulan DER-MEK eğitim, bilgi, meslek ve aynı zamanda sertifika sahibi olmanızı sağlıyor. Tüm ilçe halkına açık olan bu eğitimlerden yararlanmak isteyenler için 6 farklı Der-mek kurs merkezi tahsis edilmiştir.

Der-mek kurslarından nasıl yararlanabilirim?
İlçe genelinde 6 farklı şubesi ile size en yakın noktada olmayı amaçlayan Derince Belediyesi kursları Mersincik Bilgi ve Sanat Evi, Derince Belediyesi Gençlik Merkezi, Sırrıpaşa, Çınarlı Mahalle Konağı, Kusachi Hobi Akademisi ile Yenikent Sosyal Tesislerinde bulunan kurs merkezlerine 1-20 Eylül tarihleri arasında gelerek kayıt olabilirsiniz. Der-mek kursları hakkında daha fazla bilgi için arayınız. 0262 223 10 11

https://www.ismekkurs.com/der-mek-kurslari
« Son Düzenleme: Ağustos 06, 2014, 07:15:18 ÖÖ Gönderen: WEBMASTERYOLCU »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek