Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gesmek Bilgisayar Kullanımı Kursu

Gönderen Konu: Gesmek Bilgisayar Kullanımı Kursu  (Okunma sayısı 1125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Haziran 22, 2014, 04:42:34 ÖS »
Gesmek Bilgisayar Kursu

İlçe genelinde 2 farklı Gesmek kurs merkezinde (Gebze Merkez ve Beylikbağı) şubesinde Gesmek bilgisayar kullanımı eğitimi verilmektedir. 160 Saat sürecek olan eğitim ile artık ilçemizde bilgisayar kullanmayı bilmeyen kimse kalmayacaktır. 18 Yaş ve üzeri herkese açık olan bu eğitim sürecinde işletim sistemlerini yakından tanıyacak olupi ofis proğramları (Word, Excel, Powerpoint, Access) temel seviyede kullanımı öğreneceksiniz. Aynı zamanda günlük hayatın vazgeçilmezi internet ve eposta yönetimi eğitimlerinide bol uygulamalı eğitimlerde göreceksiniz.

İlçemizde 2 farklı kurs merkezinde bu eğitimi 18 yaş ve üzeri herkes yararlanabili. Adresleri aşağıda yer alan kurslarımıza 1 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelmeniz yeterlidir.

Gesmek Gebze (Merkez)
Hacı Halil Mahallesi Eyüp Güvenç İş Merkezi No :15
0262 644 33 78

Beylikbağı
Beylikbağı Mahallesi Ankara Caddesi No:27 Kat:2

https://www.ismekkurs.com/gesmek-bilgisayar-kursu
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2017, 10:44:14 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek