Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Artistik Çizim ve Drapaj Eğitimleri

Gönderen Konu: Artistik Çizim ve Drapaj Eğitimleri  (Okunma sayısı 1638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Artistik Çizim ve Drapaj Eğitimleri
« : Haziran 10, 2014, 07:13:43 ÖÖ »
Artistik Çizim ve Drapaj Kursu

Bir nevi stilist benzeri bir meslek olan artistik çizim ile kişi gördüğü kıyafetin çizimini ve ölçümlendirmesi ile drapaj işlemlerini yapabilen kişidir. Elbette bu bilgilere ulaşmak için ciddi bir eğitimm gerekecektir. Bu nedenle sizlere 360 saat sürecek olan İsmek Artistik Çizim ve Drapaj Kursu öneriyoruz. Ücretsiz ve MEB onaylı sertifika imkanı bulacağınız bu eğitim hayatınızı değiştirecektir. Dilerseniz eğitim başlıklarına göz atalım.

Giyim çeşitlerinde ölçümlendirme işlemi
    Tekstil yüzey ve liflerini tanıma ve anlama
    Giysi teknik çizim aşama ve teknikleri
    Model araştırması ve artistik çizim
    Drapaj tekniğiyle etek, bluz, elbise kalıbı çıkarma
    Gelinlik ve nişanlık dikimi öğretilmesi

Artistik Çizim ve Drapaj Kursu

Evet arkadaşlar yukarda mesleğin tanımı ve eğitim içeriğini ele aldık, bu çok özel sanatın sanatkarı olmak isteyenlere maalesef kursların çok yaygın olduğunu söyleyemeyeceğim. 2013 – 2014 Eğitim döneminde Artistik Çizim ve Drapaj Kursu sadece Şişli Mecidiyeköy Mesleki Uzmanlık Merkezi kurslarında verildi. 16 Yaş ve üzeri herkese açık olan bu eğitimden yararlanmak için bizzat gelerek kayıt olmanız gerekir.

https://www.ismekkurs.com/artistik-cizim-ve-drapaj-kursu
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2017, 10:27:28 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek