Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gamek Sanat ve Meslek Edindirme Kursları

Gönderen Konu: Gamek Sanat ve Meslek Edindirme Kursları  (Okunma sayısı 1637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Gamek Sanat ve Meslek Edindirme Kursları
« : Haziran 06, 2014, 07:48:37 ÖS »
Gamek Kursları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından halkımızın bilgi edinmesi ve meslek sahibi olması için açılan Gamek kursları her geçen gelişerek ve genişleyerek devam ediyor. 5 Farklı kurs merkezinde 53 farklı branşta ücretsiz eğitim veren Gamek tamamen ücretsiz ve eğitimde başarılı olanlara Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir. Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak için bu fırsatı kaçırmayın.

gamek1 Gamek (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kursları)
Gamek Kurs Merkezleri

Kurbanbaba
    Gazikent
    Perilikaya
    Bekirbey
    Cumhuriyet
    Şehit Üsteğmen Hakan Özcan Gençlik ve Kültür Merkezi

Gamek Branş Listesi

8 Farklı ana alanda 53 branş barındıran Gamek her yaş ve her tarz insanın ihtiyaç duyabileceği eğitimleri planlamıştır. El sanatlarından, bilişim teknolojilerine, müzikten, yabancı dil kurslarına kadar aradığınız ve ilginizi çeken tüm branşları Gamek kurslarında bulacaksınnız. Aşağıda yer alan görselde ana alanlar ve alt branş sayıları yer almaktadır. Aynı zamanda Gamek branş listesi farklı sayfamızda detaylıca yer verilmiştir.
gamek kurslari Gamek (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kursları)
Gamek Kursları Kayıt

Genel kayıtlar eylül ayında başlamakta olup online kayıt imkanı ile eğitim süreci boyunca devam etmektedir. Anlayacağınız eğitim sezonu içerisinde dilediğiniz zaman ön kayıt yaparak katılmak istediğiniz branş için belirlenen kursiyer sayısının dolmasını bekleyeceksiniz. Belirlenen kursiyer sayısında kayıtlar dolduğunda Gamek yetkilileri size ulaşarak nihai kayıt için kurs merkezine davet etmektedir.

https://www.kursu.biz/gasmek-kurslari
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2017, 07:48:12 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek