Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Kırmızı Başörtülü Kız

Gönderen Konu: Kırmızı Başörtülü Kız  (Okunma sayısı 3032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Kırmızı Başörtülü Kız
« : Kasım 21, 2008, 07:37:37 ÖS »
« Son Düzenleme: Kasım 22, 2008, 01:40:02 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Kırmızı Başörtülü Kız
« Yanıtla #1 : Kasım 22, 2008, 01:37:08 ÖÖ »
Hikaye hosuma gitmedi..Evet basortu zulmune karsi, bir hikaye yeniden sekillendirilmis..Kulaga hos gelebilir belki ilk dinleyiste; fakat basortusunun 'tur ban' diye adlandirilmasi ilk hatalardan..Benim icin buyuk bir hata..

Ve hikayenin sonuna dogru ''super musluman'' ile adlandirilan birinin ortaya cikmasi, bu kisinin 'super' ismini almasi,bu kisi ile o kiz arasinda gecen diyaloglar bastan sona yanlis..: Super(!) muslumana 'bacim' kelimesini kullandirmalarini anlamadim mesela..Aralarinda ki sakalasmayi, sonra bunlari evlendirmelerini, daha sonra evlendirdikten sonra hikayenin sonunda soylenilenleri v.s ..
Hani hikayenin mesaji ? Bir kac yerde hayvan figuru kullanmak,kanunlari orman ile pekistirmek ne kadar ifade ediyor bizim yasadigimiz zulmu tartisilir..'Hikaye bu ya' denilebilir belki, ama biz bir hikayede degiliz,bunlarin hepsi gercek..Ve artik insanligin hikayelere tahammulu kalmadi.!!

Tesekkur ederim Kuzu.

« Son Düzenleme: Kasım 22, 2008, 01:40:53 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Kırmızı Başörtülü Kız
« Yanıtla #2 : Kasım 22, 2008, 12:28:23 ÖS »
Ne demek abla ben teşekkür ederim ve yorumlarında sana katılıyorum artık ne kadar ileri gittiklerini göstermek için koydum ben bunu

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek