Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Bir Yanım Eksik Tek Parçasını Kaybetmiş Yapboz Gibi

Gönderen Konu: Bir Yanım Eksik Tek Parçasını Kaybetmiş Yapboz Gibi  (Okunma sayısı 2148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
Bir Yanım Eksik Tek Parçasını Kaybetmiş Yapboz Gibi
« : Haziran 23, 2008, 11:01:08 ÖS »
Bazı anLar vardır ya ...Ya vardıR ya yoKtur...

Sen onda oLmasanda o sende hep vardır var oLacaktır her ne Kadar bittiGine Kendını inandirmaya caLışsan yada Kandırmaya KaLKsanda ...

OsakLambactan ; bu köşe kapmayaca bu atılırsın hayatın..BeLKi de Körebe oLmak istersin yada Kimseyi duymamaK ve Gormemek icin..

Bazende cocuk oLmak istersin oyuncaKLarına sarıLıp uyumayı SevdiGin ; büyüK umutLarın oLdugu o zamanLar...anıLarın hep bir şerit aLtında Gecer... uzun bir ' Ah ! ' edersinn yadaa 'Ke$ké!' ...

Hep istediKLerimizin oLdugu her$eyı hesapsızca yaşadıktan sonra bir boşLukTa oLursun nerede buLacaKsın Kendini biLemezsin !
BüyüK bir bocaLama ;Belkıde kendini arayışLarda oLursun...

Çarparsın duvarLara engeLLeri aşmaK adına ama önündeKi adımın bo$Lluk oLsada göze aLırsın o büyüKlügü dü$ünmeden ...
Sevda buLur seni beLkide carpar hani hıc Kimseden yememiş toKatınız Gibi..Nerden geldiGinizi nereye Gideceginizi şaşırırsınız..

Hep Bir yanın eKsiK oLur teK parcasını kaYbetmiş yapboz gibi Onsuz oLmadan oLmaz işte...
Şimdi tek Parcam Kayıp..AramıyoRum artıK ...İlanLarımda yoK.. uMudumda !

Gittin..
Bitti Her$ey..
Herşey sıradan...
Herşey Basit...

Şimdi sadece HuzuR dıLıyorum Kendim icin...

alıntıdır
« Son Düzenleme: Ağustos 22, 2009, 03:11:05 ÖS Gönderen: kuzu »

Çevrimdışı hakkinihelalet

• Yeni Üye
  • *
  • Canim Oğlum
Bir Yanim Eksik Tek Parcasini Kaybetmiş Yapboz Gibi,,,
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2008, 10:47:23 ÖÖ »
çok güzel olmus...
tesekürler canim...

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye