Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Önce Verdiğimiz Sözü Tutalım..!

Gönderen Konu: Önce Verdiğimiz Sözü Tutalım..!  (Okunma sayısı 1672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Önce Verdiğimiz Sözü Tutalım..!
« : Şubat 15, 2010, 03:36:58 ÖS »
KELİME-İ ŞEHADET`TE ALLAH`A NE SÖZ VERDİK..!

EŞHEDÜ : ŞAHİTLİK EDİYORUM  SÖZ VERİYORUM VE YEMİN EDİYORUM Kİ ;

EN LA İLAHE :

-Allah`tan başka kanun koyan hiç bir gücü kabul etmeyecek ve Allah`tan başka kendisine kulluk yapılan herşeyi reddedeceğim..!

-Nefsimin arzu ve isteklerine tabi olmayacak  paraya  kadına ve erkeğe tapmayacak zevklerimin peşinden sürüklenmeyeceğim.

-Irkçılık yapmayacak "izm"lere  ideolojilere  sentezlere ve düzenlere tabi olmayacağım.İslamdan başka tüm dünya görüşlerini ve doktirinlerini reddedeceğim..!

-Heykele ve puta tapmayacak  putlaştırılan varlıklara itibar etmeyecek  ilahlaştırılmaya çalışılan hiç bir sahtekarı ilah olarak kabul etmeyeceğim.

-Allah`ın dostlarını dost  düşmanlarını düşman bilecek  Allah`ın razı olmadığı hiç bir kişi  kuruluş  toplum ve toplulukla yardımlaşmayacağım.

-İslam adına ortaya çıkan ve islamı saptıran  şeriatı inkar eden düzenin düzenbaz hocalarına  müftülerine  diyanet başkanlarına  namaz kıldırma memurlarına inanmayacağım..!

-Makam  mevki  şan ve şöhret peşinde koşmayacak ve beni Allah`ın hükümlerine baş kaldırmaya zorlayan başta şeytan olmak üzere hiç bir varlığa aldanmayacağım..!

-Piyasadaki fuzuli şeyhlere aldanmayacağım.Kendisine birşey sorulduğu zaman susan  konuşmayan  konuştuğundada İslamı saptıran sahtekar şeyhlere inanmayacağım.

-Allah`tan başkasından yardım istemeyecek  kabirlerdeki ölülerden meded beklemeyecek  muskaya  muskacıya  falcıya ve gelecekten haber veren hiç kimseye inanmayacağım..!

-Allah`tan başkasından rızık beklemeyecek ve bana nasip olarak gelecek olanlar konusunda tağutları Allah`a ortak koşmayacağım..!

-İslama aykırı hiçbir tüzüğü kabul etmeyeceğim.İslama aykırı hiç bir kanun tarafından yönetilmeye razı olmayacağım.Hiç bir sporcuyu veya partiyi putlaştırmayacağım..!

İLLALLAH : (Ya Rabbi ) Ancak senin hükmüne  kanunlarına  yani ilahlığına inanacağım.Senin kanunlarına göre hayatımı düzenleyeceğim.Senin kanunlarına göre yönetecek ve yönetileceğim.Senden başkasına kulluk yapmayacağım.Yaratıcı olarak seni tanıdığım gibi yönetici olarakta seni tanıyacağım.

Yaşadığım sürece senin kanunlarının yeryüzünde hakim kılınması için gayret edecek  nefsimi  malımı ve canımı Senin yolunda feda edeceğim.Sadece senin kanunlarına tabi olacağım.

Yaptığım her işte senin rızanı arayacak ve Senin razı olduğun kullardan olacağım.

VE EŞHEDÜ : Ve yine şahitlik ediyorum söz veriyorum ve Yemin ediyorum ki ;

ENNE MUHAMMEDEN ABDUHU VE RASULUHU : Tüm insanlığa örnek  önder rahmet olarak gönderdiğin Nebin Muhammed (s.a.v) Senin kulun ve elçindir.Hayatım boyunca kendime yalnız O`nu önder ve örnek bilecek  O`ndan başkasını önüme katmayacağım.

Muhammed (s.a.v)`in Kur`anı hayatına aktardığı şekilde bende hayatıma aktaracak ; O`nun küfre karşı verdiği tavizsiz mücadeleyide kendime prensip edinip tüm davranışlarımı O`nun bize TEBLİĞ ettiği Allah`ın vahyine göre düzenleyeceğim..! 

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek