Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Bizede Gönül Islahını Nasip Eyle

Gönderen Konu: Bizede Gönül Islahını Nasip Eyle  (Okunma sayısı 2254 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Bizede Gönül Islahını Nasip Eyle
« : Kasım 02, 2008, 09:27:23 ÖÖ »
Efendim

Asr-ı saadette sahabilerinin sana olan özlemini yaşat bize Veysel Karani aşkını nail eyle

Aşkının ateşi öylesine bitap etsinki o elemle giryan olalım Hani buyurmuştunuz ya "eğer benim

bildiklerimi bilseydiniz, az güler çok ağlardınız! Rahat yataklarınızda yatamayıp "Allah, Allah" diye

figan edip dağlara kaçardınız!” Biz rahat yatakta , sıcak döşekte uyurken aradık seni , belkide bu

aşkın alevi ondan kısıktır

Öyle bir hayatı debdebe içine düştük ki , şikayetten yine sana sığınırız ama , asr-ı saadette

yaşayan ümmetinle , ahir zamanda gelecek ümmetini kıyas buyurduğunuzda işaret buyurduğunuz

üzere "Siz onları görseydiniz mecnun zannederdiniz Onlar sizin iyilerinizi görseler; "Bunlar

iyilik ve hayırdan nasipsiz kimselerdir" kötülerinizi görseler; "Bunlar da müslüman mı?" derlerdi"

bize sahabilerin hayatını ve aşkını yaşaya muvaffak kıl

Efendim

Bazen zatını düşünüp , kavuşma arzumuz gönül kuşunu öylesine mehduş ederki , O an meded

umar garib durumda ferman bekleriz Sanal alemden reele , reelden alemden , sırlar alemine

ulaşanların izi ile izlendir bizi Nur saçan kandilinin ateşiyle yanmakta teselli arıyoruz ancak

Ya Rabbi
Biliyoruz ki içinde Hatemül Enbiyanın olduğu duaları kabul edersin , içinde Kul peygamberinin

olduğu ilticayı geri çevirmessin , içinde Makam-ı Mahmudun sahibinin ismi geçen yalvarlamarı

reddetmessin , içinde kaffeten linnasa gönderdiğin sebebül mevcudat olan efendimizin ism-i

şeriflerinin olduğu tazarruları boşa çıkarmassın

Bizede gönül ıslahını nasib eyleAmiinn

« Son Düzenleme: Kasım 05, 2008, 03:22:16 ÖS Gönderen: hakkinihelalet »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek