Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Google Wave Davetiyesi Dağıtıyorum Arkadaşlar

Gönderen Konu: Google Wave Davetiyesi Dağıtıyorum Arkadaşlar  (Okunma sayısı 3596 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Aralık 02, 2009, 04:04:25 ÖS »
Evet Arkadaşlar isteyen her arkadaşımıza Google Wave Davetiyesi göndereceğim millet sağda solda parayla satıyor bende bedava.
davetiye isteyenler ister özel mesajla ister konuya email adreslerini yazsınlar herkese gönderecem.

Google Wave Nedir Ne İşe Yarar

Google, internet üzerinden iletişim ve işbirliğinde yeni bir dönemi başlatacak Wave uygulamasını açıyor. Google Wave uygulaması elektronik posta ile anında mesajlaşmayı (instant messaging) birleştiriyor.

Kullanıcıların tarayıcı üzerinden ortak belgeler üzerinde yaptıkları çalışmalar, çeşitli araçlarla daha da kolaylaşacak.

İletişim ve işbirliğini kolaylaştıracak

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:  Diğer kullanıcıların belge üzerinde yaptıkları değişikliklerin protokolü eş zamanlı olarak görülebilecek.

Wave uygulaması, yalnızca Google sunucuları üzerinde değil, kullanıcıların kendi server'lerine kurulabilecek.

Google Wave, e-günlük ve viki yayıncılığına, foto-albümlerin sunumuna imkân tanıyacak.

Açık kaynak kodlu Wave platformu, diğer yazılımcılar tarafından hazırlanan araçların (widget) entegrasyonuna izin verecek.

Google, Wave uygulamasının facebook ve twitter gibi popüler uygulamalara da eklenebilmesini hedefliyor.

Google Wave'in başında Lars Rasmussen var

Google Wave'i, 2005'de uygulamaya giren Google Maps'i geliştiren Lars Rasmussen, kardeşi Jens ve üç programcı ile birlikte geliştiriyor.

Ancak Google, Wave'in kaynak kodlarını herkese açarak dünyanın bütün yazılımcılarını projeye ortak olmaya davet etti.

Google Wave'i geçen haziranda yapılan Google Geliştiriciler Konferansı'nda tanıtan Lars Rasmussen, “Projeye kendimize şu soruyu sorarak başladık: Elektronik postayı bugün yeniden keşfetseydik ortaya nasıl bir şey çıkardı” demişti.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2009, 04:05:13 ÖS Gönderen: YOLCU »

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2009, 04:11:43 ÖS »
Bu terimler bana çok yabancı,pek birşey anlamadım desem... :-[ işime yarayacak birşeyse bende istiyorum... :)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #2 : Aralık 02, 2009, 04:24:05 ÖS »
Bu terimler bana çok yabancı,pek birşey anlamadım desem... :-[ işime yarayacak birşeyse bende istiyorum... :)

eskiden gmail yeni çıktığında kimse üye olup alamazdı bazı insanlara davetiye gönderilirdi onlarda arkadaşını dostunu davet ederdi yine aynı sistem

Çevrimdışı dadem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Aralık 02, 2009, 10:07:22 ÖS »
şimdiden teşekkürler

dademdem@gmail.com

Çevrimdışı dadem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2009, 10:14:54 ÖS »