Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sevgili Dost...

Gönderen Konu: Sevgili Dost...  (Okunma sayısı 2122 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gülce

• Yeni Üye
  • *
Sevgili Dost...
« : Temmuz 05, 2008, 04:35:54 ÖS »

Sevgili Dost...

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara. İki elim kanda olsa bile gelirim sıkıntını gideririm..

Bir gün ağlayacak gibi olursan da beni ara.Seni belki güldüremem ama, seninle ağlayabilirim.

Bir gün uzaklara kaçmak istersen, beni aramaktan çekinme. Seni belki durduramam ama senle beraber koşabilirim...

Bir gün yüksek bir köprüden atlamak istersen de ara. Belki senle atlayamam, ama aşağıda bekler, seni kurtarabilirim.

Bir gün her hangi bir konuda kararsız kalırsan da ara beni. Seni senden fazla düşünür fikirler veririm.

Bir gün kimseyi dinlememeye karar verirsen de ara beni. Ağzımı açmayacağımı, söylemediklerini bile dinleyeceğimi bil.

Bir gün beni üzdüğünü düşünürsen de ara beni. Göreceksin sana kıyamam, kızamam, üzemem seni.

Bir gün beni ararsan ve benden karşılık alamazsan söz ver o zaman sen ulaşmalısın bana.

Böyle bir dost olabilirmisiniz?

Yada böyle bir dostunuz varmı ?

Böyle bir dost edindiyseniz sakın onu kaybetmeyin.

Kaybettiyseniz de bulmaya çalışın.

alıntı..

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek