Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ben Anne Olmasaydım Eğer...

Gönderen Konu: Ben Anne Olmasaydım Eğer...  (Okunma sayısı 3458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
« : Kasım 15, 2008, 11:27:09 ÖÖ »
Ben anne olmasaydım eğer

Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim

Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi
çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım

O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim

Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da uysun diye çikolatalı pudingle karıştırmak gibi yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarifler keşfedemeyecektim hiç

Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı buzdolabına koyacak kadar ya da evden çıkarken telsiz telefonu çantama atacak kadar kendimden geçmeyecektim

Birinin canı yandığında ötekinin bu acıyı hissedebilmesinin sadece ikiz kardeşlerde olduğunu sanacaktım

Sabahın köründe gözü kapalı mutfağa kadar gidip, süt ısıtıp yine gözü kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım

Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak için insanüstü bir uğraşa asla girmeyecektim

Büyüdüğünde arkadaşlarınla birlikte partilerde Süper Anne olarak eğlenmeyi hayal edemeyecektim

Sevginin böylesine karşılıksız olanını hiç tadamayacaktım

Annemi bu kadar çok sevdiğimi anlamayacaktım

Annesinden zorla ayırdılar diye 'Uçan Fil Dumbo!' çizgi filminde böğürerek ağlamayacaktım

Geceleri kesintisiz uyuyacak, hafta sonunda sabahları istediğim saatte kalkacaktım ama uyandığımda yanağıma konmuş minik ellerin sıcaklığı ısıtmayacaktı yüreğimi

Çantamda sürekli bisküvi, ıslak mendil, bir adet oyuncak, düşer bir yerin kanar diye ayıcıklı yara bandı taşımayacaktım

Acıyı geçiren öpücüğün gücüne inanmayacaktım

38,5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı

Yağmur sonrası çamurlu sularda zıplamanın keyfine varamayacak, sen bir lokma daha fazla yiyesin diye kalabalığın ortasında kafamda peçete dansı yapmayacaktım

Sen olmasaydın eğer yaşamın karmaşıklığını unutup tekrar basit yaşamayı öğrenemeyecektim

Sen olmasaydın eğer ben asla 'anne' olmayacaktım
Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış Bu lafın doğruluğuna inanmayacaktım

Tüm annelere eli öpülesi analarımıza

« Son Düzenleme: Kasım 28, 2008, 03:28:28 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı kardelen

• Yeni Üye
  • *
  • onun rahmeti olmasaydı
« Yanıtla #1 : Şubat 12, 2009, 01:58:41 ÖS »
Bukadar güzel anlatılır bir annenin duyguları çok güzel bi yazı okurken gözlerim doldu Allah razı olsun.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2009, 02:22:33 ÖÖ »
vavv çok güzel beğendim ablacım sende iyi bir annesin biliyorum çocuklarına sana mutlu huzurlu günler diliyorum tüm anneleri selamlıyorum :) teşekkür ederim...

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2009, 06:40:37 ÖS »
ben teşekkür ederim Rabbim dileyen herkese bu duyguyu yaşamak nasip etsin inşallah

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 18, 2009, 07:18:14 ÖS »
İnşallah ablacım inşallah çok güzel bir yazı duygulanmamak elde değil :'(
Teşekkürler...+

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........