Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
İçinizdeki Kafir Gazetelerini Okumayın Okutmayın

Gönderen Konu: İçinizdeki Kafir Gazetelerini Okumayın Okutmayın  (Okunma sayısı 1939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Ekim 08, 2010, 12:35:21 ÖS »
Güzelim ülkemde öyle vatan hainleri varki artık gözümüze soka soka yapar oldular bu pervasızlıklarını.

Kimdenmi bahsediyorum isim vermiyecem bir grubun gazeteleri eski bir kuruluş ve son günlerde yaptıkları afganistan ve el kaide haberleri ile Türkiyeyi adeta terör örgütüne destek veren geçit veren hatta terörün merkezi gibi göstermeye başladılar.

Hangi ülkenin gazetesi yapar bu hainliği ülkesine ama bizim siyonist israil ve almanya ortakları bulunan bu grup her türlü terbiyesizliği mübah görmektedir.

Bunlara prim vermeyin okumayın almayın paranızla güzelim ülkemize hainlik yaptırmayın.

Ayrıca bunlar din ve başörtüsü düşmanlığı ile başörtüsü annelerimiz kardeşlerimize hakaret etmektedir.

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
  • Vazgeçilmez olmadığını kabul et...
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2010, 01:18:19 ÖS »
Alıntı
Bunlara prim vermeyin okumayın almayın paranızla güzelim ülkemize hainlik yaptırmayın
Duyarlılığın için teşekkürler kardeşim...Allah razı olsun...

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2010, 01:24:43 ÖS »
Abla Allah şahit dayanılır gibi değil birgün katil olursam Allah muhafaza bunlar yüzünden olacam

Bazı hain devlet memurları askerler savcılar ne yüzsüz ne utanmaz insanlarsınız ya Allah sizi kahretsin hoş rezil ediyor dünyaya

Çevrimdışı minaaa

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2010, 04:23:10 ÖS »
ben anlamadım hangi kuruluş olduğunu  :-\  dersler yüzünden gündemden koptum sanırım :(

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek