Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
CNC Operatörü

Gönderen Konu: CNC Operatörü  (Okunma sayısı 2243 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
CNC Operatörü
« : Mayıs 13, 2014, 09:44:24 ÖÖ »

CNC Operatörlüğü
 Torna tezgazlarının gelişmiş çeşidi diyebileceğimiz CNC daha çok bilgisayar otomasyon sistemi ile proğramlanıp seri bir üretim yapması ile metal üzerine çalışn tüm firmalarda olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Şuan bu alanda istihdam edilen bireylerin en az 2000 TL maaşla çalıştıklarını düşünürseniz mutlaka böyle bir mesleği öğrenmenizi tavsiye ederim. CNC operatörü ciddi anlamda ihtiyaç olan vasıflar arasında olup, sadece istanbul, ankara değil ülkemizin her yerinde böyle bir meslekle işsiz kalmanız çok zayıf bir ihtimaldir. CAD CAM türü proğramlarla çalışan bilgisayar sistemleri bulunan CNC tezgahları proğramlanıp üretime geçtiğinizde size sadece arada bir kontrol etmek kalacaktır. Peki bu mesleği nerden öğreneceğim diyorsanız hemen onada bakalım.
Ücretsiz CNC Kursu
 Eskiden haberlerde sıkça görürdüm neyseki şimdi yok denecek kadar azaldı. İşsizim, işim yok diyen intihara kalkışırdı. Şuan kısa sürede meslek edinip bir işe girmeniz oldukça mümkündür. Devletimizin imkanları ile sunulan Halk Eğitim Merkezleri verdikleri kurslardan biride Ücretsiz CNC Kursu 1240 saat ürecek eğitimle sıfırdan CNC operatörlüğü eğitimleri verilmektedir. Türkiyenin her yerinde bulunan şubeleri ile sizleri mesleğe hazırlayan Halk Eğitim Merkezi eğitimleri aynı zamanda başarılı olan kursiyerler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir. O belge ile nere giderseniz gidin işiniz hazır olacaktır.

https://www.kursu.biz/cnc-operatoru-maaslari

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek