Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
kapanmak istiyorum

Gönderen Konu: kapanmak istiyorum  (Okunma sayısı 3695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ggd

• Yeni Üye
  • *
kapanmak istiyorum
« : Nisan 29, 2015, 01:55:07 ÖÖ »
merhabalar,
cok uzun zamandır aklımda olan bir konuydu ve artık tamamen istedigime emin oldum. insallah bu ramazanda kapanacagım. ama cevremde ailemde 1 tane bile kapalı kimse yok. benim için zor bir sürec olacak farkındayım. hiçbir şey kolay değil bunu da biliyorum. sonradan kapanan arkadaslar hayatlarında ne gibi değişikler yaşadılar paylaşırlasanız sevinirim. dualarınızı esirgemeyin. Allahım girdigimiz bu yoldan hakkıyla çıkmayı nasip eder inşallah.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2015, 07:56:23 ÖÖ »
Merhaba değerli kardeşim öncelikle bir sınav düşünün herkes tek giriyor, aileniz sizinle gelsede dışarda kalmak zorunda kalıyor. Size yardım edemiyor, bazen sınavı geçemiyoruz. Aynı şekilde ahiret yurdu içinde herkes kendi sınavını vermektedir. O nedenle ailenizde kapalı olmaması aslında sizin çok güzel bir gelişmeye neden olacağınız belki onlarıda bu güzelliğe çekeceğiniz şeklinde olamaz mı?

Bir diğer önemli konu ise aklınıza geleni ramazanı beklemeden uygulayın, çünkü Allah bizi ramazan ayına çıkaracağına dair herhangi bir garanti vermemiştir.

Allah yar ve yardımcın olsun...

Çevrimdışı ggd

• Yeni Üye
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2015, 07:56:10 ÖS »
cok tesekkür ederim . ramazanı beklemek istememin sebebi ailemle yaşamıyorum ancak önümüzdeki hafta ailemin yanına gidiyorum ve inşallah eylül ayına kadar onlarla kalacagım. bir anda kapanıp karşılarına cıkmak istemedim telefonda da konuşmak istemedim yüzyüze konuşmanın daha mantıklı olacagını düşündüm en azından kendimi böylece daha iyi ifade edebilirim diye düşünüyorum.
uzun zaman sonra ramazınıda ilk defa birlikte gecirecegimiz için daha hızlı alısırlar diye düşündüm. onlara kararımı acıklamadan böyle bir adım atmak istemedim. sırf bu yüzden ihtiyac hali dışında dışarı bile çıkmıyorum. içimden gelmiyor. bir an önce gidip konuşup sonuçlandırmak istiyorum.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2015, 11:44:26 ÖÖ »
cok tesekkür ederim . ramazanı beklemek istememin sebebi ailemle yaşamıyorum ancak önümüzdeki hafta ailemin yanına gidiyorum ve inşallah eylül ayına kadar onlarla kalacagım. bir anda kapanıp karşılarına cıkmak istemedim telefonda da konuşmak istemedim yüzyüze konuşmanın daha mantıklı olacagını düşündüm en azından kendimi böylece daha iyi ifade edebilirim diye düşünüyorum.
uzun zaman sonra ramazınıda ilk defa birlikte gecirecegimiz için daha hızlı alısırlar diye düşündüm. onlara kararımı acıklamadan böyle bir adım atmak istemedim. sırf bu yüzden ihtiyac hali dışında dışarı bile çıkmıyorum. içimden gelmiyor. bir an önce gidip konuşup sonuçlandırmak istiyorum.

Ozaman rabbim seni nice ramazanlara ulaştırsın. Ailenin seni anlayacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı ggd

• Yeni Üye
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2015, 05:34:47 ÖS »
Amin Allah razi olsun cümlemizi inşallah

Çevrimdışı rumeysanur

• Yeni Üye
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2015, 01:26:54 ÖÖ »
merhabalar,
cok uzun zamandır aklımda olan bir konuydu ve artık tamamen istedigime emin oldum. insallah bu ramazanda kapanacagım. ama cevremde ailemde 1 tane bile kapalı kimse yok. benim için zor bir sürec olacak farkındayım. hiçbir şey kolay değil bunu da biliyorum. sonradan kapanan arkadaslar hayatlarında ne gibi değişikler yaşadılar paylaşırlasanız sevinirim. dualarınızı esirgemeyin. Allahım girdigimiz bu yoldan hakkıyla çıkmayı nasip eder inşallah.

Canım merhaba,
Ben foruma yeni kayıt oldum. Öncelikle böyle güzel bir değişim ve düşünce için seni takdir ediyorum. Tatlım Tesettür konusunda çok site var, araştır, tesettür giyim ve modası hakkında bilgi sahibi ol. Kapanmka güzel bir şeydir. Tesettür giyim modası, tesettür kombinleri için googledan rahatlıkla arama yapabilirsin.
Ama özellikle takip ettiğim siteler var ve hatta bir tanesinde de kendim yazıyorum. sana da önerebilirim. Link Silindi, www. Link Silindi, Link Silindi gibi.
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2015, 08:55:25 ÖÖ Gönderen: Avon »

Çevrimdışı brcbdzt

• Yeni Üye
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #6 : Eylül 19, 2015, 12:15:59 ÖÖ »
Merhaba. Ben üç kez kapandım açıldım ve suan cok pişmanım. Ben öğretmeni  ılk kapandgmda işte yasaktı açıldım okul için aonrasında seytana uydum neyazıkkı. En son kapandgmdada eşimle tartsmamızdan dolayı bı sıbırle acıldım ama cok pişmanım ve eşimde kapalı olmamı ıstıyor ancak etraftan cok tepkı alıcam bliyorum bana yıne acılırsın dıcekler bwlkıde gulucekler ama ben her defasında anlamı ıle yapamadgım ıcın acıldım suan butun acık eayalarımı atıp yenı bı yol cızmek ıstıyorum kendımı acıklıga tesvık edıcı esyalardan uzak tutmak bu yolda rabbimin emrine uymak ıstıyorum ama ailemde dahil oyunmu oynuyosun bı acıl kapan dıcekker tepkılerden çekiniyorum acıkcası lutfen bana yardımcı olun

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
kapanmak istiyorum
« Yanıtla #7 : Eylül 21, 2015, 08:10:39 ÖÖ »
Merhaba. Ben üç kez kapandım açıldım ve suan cok pişmanım. Ben öğretmeni  ılk kapandgmda işte yasaktı açıldım okul için aonrasında seytana uydum neyazıkkı. En son kapandgmdada eşimle tartsmamızdan dolayı bı sıbırle acıldım ama cok pişmanım ve eşimde kapalı olmamı ıstıyor ancak etraftan cok tepkı alıcam bliyorum bana yıne acılırsın dıcekler bwlkıde gulucekler ama ben her defasında anlamı ıle yapamadgım ıcın acıldım suan butun acık eayalarımı atıp yenı bı yol cızmek ıstıyorum kendımı acıklıga tesvık edıcı esyalardan uzak tutmak bu yolda rabbimin emrine uymak ıstıyorum ama ailemde dahil oyunmu oynuyosun bı acıl kapan dıcekker tepkılerden çekiniyorum acıkcası lutfen bana yardımcı olun

Bunu hata yapıp pişman olmak gibi değerlendirin. Allah hatasını anlayıp, pişman olanları affeder, ona kolaylık sağlar. Çevrenizdeki insanlar ne der diye değil, Allah'ın emri diye kapanmalısınız.

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek