Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Kapanmak istiyorum ama ailem desteklemiyor

Gönderen Konu: Kapanmak istiyorum ama ailem desteklemiyor  (Okunma sayısı 2045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkbahar

• Yeni Üye
  • *
« : Eylül 02, 2014, 11:43:40 ÖS »
Arkadaşlar kapanmaya karar verdim ve bu kararı verdiğimden beri hala gerçekleştiremediğim için kendimi rahatsız hissediyorum akrabalarım arasında hiç kapalı yok ve çok üzücü bir çoğu kapalı olanları geri kafalı olarak görüyor böyle bir şey eskiden araplarda varmış aslında böyle bir emir yokmuş diye açıkçası saçmalıyorlar!!! Vesselam ailem böyle düşünmemekle birlikte yine de çok sıcak bakmıyor pişman olacağımı söyleyip beni vaGeçirmeye çalışıyorlar. Önemli olan Allah'ın emri ve ben hiç birini dinlemeyeceğim. Yine de onların da gönlü olsun istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor lütfen yardımcı olun umarım bunu yaşayan birçok arkadaşım vardır. Şimdiden Allah razı olsun

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2014, 08:08:04 ÖÖ »
Kardeşim Rabbim seni aldığın bu güzel karardan döndürmesin.

Ahirette annen baban seni tanımayacak kendi dertlerine düşecek anne babalar çocuklarından kaçacak.

Önemli olan tesettür'e uygun giyinmek bu 100 TL'lik renkli başörtü anlamına gelmiyor. 5 TL'ye aldığın bir şalda olabilir.

Allah yardımcın olsun

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek