Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
tesettür

Gönderen Konu: tesettür  (Okunma sayısı 2546 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugcee

• Yeni Üye
  • *
tesettür
« : Nisan 28, 2012, 11:18:58 ÖÖ »
bende cok kapanmak istiyorum ama annem okulun bitikten sonra kapan dyr ünvrsite okuyorum ve çevremde garip karşılanmaktan korkuyorum destek olabilecek kimsemde yok çok kararsızım o yuzden rsizce ne yapmalıyım ve tesettürü yapamamaktanda çok korkuyorum ama kapanmayı çok istiyorum

Çevrimdışı kvsr

• Yeni Üye
  • *
tesettür
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2012, 04:20:44 ÖS »
selamun aleykum tugçe sen yazalı baya bi olmuş ama hala örtünmediysen sana şunu söyleyeyim hiç korkun olmasın bende üniversite 3te karar verdim ve kimseye bakmadım örtündüm çıktım ki izmir de yaşayıp orda okuyorum kim ne söylerse söylesin sen Allah rızası için yapıyosn başkalarının ne diyeceği umrunda olmasın.Okulda da hiçbir problem olmuyo pardüseyide çıkarmıyorm kimse bşy demiyo.Annen okul bitince diyormuş ama ölümün ne zaman geleceği belli olmaz..

Çevrimdışı Tesettür

• Yeni Üye
  • *
tesettür
« Yanıtla #2 : Temmuz 17, 2014, 10:27:17 ÖS »
Kardesim kusura bakma ben bişey merak ediyorum ben kapalı bi kızım 21 yaslarında akrabama yani dayıma amcama gidiorum onlara giderken başım açık gidebilirmiyim bi mahsuru varmıdır ?

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek