Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Kapandım mı Ben Şimdi???

Gönderen Konu: Kapandım mı Ben Şimdi???  (Okunma sayısı 7791 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı incele

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« : Mayıs 31, 2010, 02:37:25 ÖS »
eişm ve ailesi kapanmamı istiyo sürekli ve evde denemeler yap ve alışmaya çalış diyo. . Eşim de bana hediye olarak arada esarp alıyo. ben su an istemiyorum desem de Evde yanlızken denemeler yapıyorum. Bugünde kalkıp eşimi işe gönderdim ve esarbı bağladım ve işe başladım. Zamanı unutmuşum bi ara zil çaldı. Baktım eşim ve  Arabadan gel eşyaları al ben  çıkmiim yukarı işe geri dönücem hemen dedi. bende terliği giyip indim aşağı. beni görünce şaşırdı ve gülümsedi bende anlamadım önce sonra çok yakışmı deyince dak etti aklıma. Başım kapalı inmişim aşağı. Tabi eşyları yukarı çıkarana kadar komşularda gördü beni. yarım saat önce kayınvalidem aradı beni görmeye geliyomuş (kesin eişm aradı) ne yapıcam ben şimdi. Kesin karar vermemiştimki.
« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2010, 02:43:14 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #1 : Mayıs 31, 2010, 02:48:30 ÖS »
kardeşim başımızı örtmek allahın emri.yani kötü birşey yapmıorz biz.bu unutkanlığın ne güzel bir meseleye sebep olmuş.bence açma başını kardeşim ne güzel hayırlı bi iş için senin yanında olmaya çalışan yakınların var.yani benim tavsiyem  allahın emri olduğnu unutma.allah yar ve yardımcın olsun inşaallah

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #2 : Mayıs 31, 2010, 02:51:52 ÖS »
Olay sadece bir yanlış anlaşılmadan ibaret okuduğum kadarıyla...Gönül isterki hemen kapanın ama başkalarının değil sizin istemeniz önemli,makbul olanıda budur.Allah gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı eylesin onuda size nasip eylesin inşeAllah...

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2010, 02:54:08 ÖS »
ama bu bi vesile yani bence allahın bi işareti yine de karar sizin tabikii...
ama allahı unutmazsanız aklınızda bi o olursa size her şey vızzz gelir
allah yardmcnız olsn :)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2010, 03:01:54 ÖS »
Evet kapanmak Allahın emri olduğu kadar ayrıca eşinizinde sizin üzerinizde yükümlükleri var onuda göz ardı etmemek gerek.

ve ayrıca bir durumda eşimize sevdiğimizin sevdiği şeyleri yapmakta ayrı bir güzellik ve mutluluk kaynağıdır

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #5 : Mayıs 31, 2010, 03:13:16 ÖS »
ve ayrıca bir durumda eşimize sevdiğimizin sevdiği şeyleri yapmakta ayrı bir güzellik ve mutluluk kaynağıdır

Öncesinde bizi en çok seveni(Allah c.c.) onu ne kadar çok sevdiğimizi göstersek daha güzel olur tabii... ;)

Daha sonrasında katılıyorum söylediklerine. :)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2010, 03:54:07 ÖS »
Sare aynen dediğine katılıyor ve yukardaki cümlemdede değindim evet başta Allah için olmalı sonrada sevdiğimizin güzel yönde bir isteği olarak kırmamak lazım.  tabiki her zamanda kırmamamak olmaz mesela kapan değilde açıl derse buna riayet etmemek gerekir diye düşünmekteyim kendi halime  ;D

Çevrimdışı Yara ßenim

• Yeni Üye
  • *
  • Tükendim YaresulAllah
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #7 : Mayıs 31, 2010, 06:07:58 ÖS »
çok ama çok duygulandım  :'( düşündümki Rabbim senin kapanma vaktinin geldiğini söylemiş Rabbim de eşinde seni öyle daha çok sevecek hakkında hayırlısı olsn kardeşim açıklamaya gerek yok bir müslüman elbette niçin kapanması gerektiğini bilir Rabbim doğru yoldan ayırmasın dua ile  :ggg

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #8 : Haziran 03, 2010, 06:49:28 ÖS »
amin inşeallah

Çevrimdışı gece_yürüyüşü

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #9 : Ağustos 06, 2011, 04:39:37 ÖÖ »
Kardeşim hakkında hayırlısı olsun .Bence kapanıcaksan bu Allah rızası için olmalı başkası için değil.Önce kendini bir dinle için nediyor.Ama dürüstçe dinle şeytanın vesveselerine kulak vermeden,onun bahanelerini ve aldatmacalarını boşver.Düşün tart kendini.Eğer gerçekten Allah rızasını ümit ediyorsan doğru vakit geldiğinde zaten bunu yaşıycaksın.Hiçbir şey birden olmuyor.Bir bebek bile anne kardnında 9ay sonra dünyaya geliyor.Herkesin kalbinin olgunlaştığı kararlı oluğu doğru bir vakit vardır.O gün bugünde olabilir.Korkularını bir kenara bırak nasıl huzur bulucaksın özün nediyor onu dinle.Eğer hazır olmadığını düşünüyorsan bunu dürüstçe uygun bir dille eşinle paylaş.Bunu yapıcaksan o istiyor diye değil kendin için Allah için yapman gerektiğini buna gerçekten inandığında hazır olucağnı , herkesten anlayışları ve hoşgörüleriyle destek beklediğini uygun bir dille paylaş.

Çevrimdışı Sarra İlkay

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #10 : Eylül 16, 2011, 04:34:30 ÖS »
Olay sadece bir yanlış anlaşılmadan ibaret okuduğum kadarıyla...Gönül isterki hemen kapanın ama başkalarının değil sizin istemeniz önemli,makbul olanıda budur.Allah gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı eylesin onuda size nasip eylesin inşeAllah...

ne kadar güzel demişsiniz ben istiyorum ama ne şuanki şartlarım uygun ne de babamın rızası var

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #11 : Eylül 16, 2011, 05:21:29 ÖS »

ne kadar güzel demişsiniz ben istiyorum ama ne şuanki şartlarım uygun ne de babamın rızası var

Kendinizidede yakarsınız babanızıda bu durumda hoş babanız zaten hepten yanmış oluyor Allahın emrine karşı emir vererek bence siz babanızın hatalı davranışını düzeltmelisiniz.

Örnek bir olay anlatıyım: gençliğimde bir arkadaşım vardı fatih uzun yıllar görmedim sonradan babası içki içer ve fatihide markete gönderirmiş bira alması için bu çocukta kızsada alırdı.

Şayet ben olsam babamın o hatalı emrini yerine getirmem

Çevrimdışı farabi

• Yeni Üye
  • *
Kapandım mı Ben Şimdi???
« Yanıtla #12 : Nisan 08, 2012, 05:30:00 ÖS »
herkes herşeyin farkında da Nefislerine SÖZ ve GÜÇ geçiremiyor..
 ben herkesin giyimine saygılıyımdır ..bu ülke Türkiyedir burada Tessettüre riayet ederek yaşamanın BEDELİ AĞIRDIR...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek