Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Bende Kapanmak İstiyorum

Gönderen Konu: Bende Kapanmak İstiyorum  (Okunma sayısı 55185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #90 : Haziran 02, 2011, 09:06:49 ÖÖ »
ve aleyküm selam aldığınız karardan dolayı sizi tebrik ve takdir ediyorum

:ggg

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #91 : Haziran 02, 2011, 09:17:29 ÖÖ »
selamünaleyküm .ben 15 yıldır öğretmenlik yapan 3 çocuk annesi tesettürlü olduğunu zanneden biriyim.böyle yazıyorum çünkü çok mutsuzum.görev yerinde başımı açmak zorunda kalmak beni çok üzüyor bu nedenle istifamı yazdım.kapanmayı düşünen kardeşlerim.hiç beklemeyin.
paraya ihtiyacım olduğu halde istifa kararı aldım.allah(c.c) bana başka bir kapı açacaktır muhakkak.başkaları için değil allah için yaşayalım.

Ve aleyküm selam,Allah utandırmasan...Hayırlı olsun.

Çevrimdışı smsmsm

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #92 : Haziran 15, 2011, 03:00:20 ÖS »
selamün aleyküm arkadaşlar.. yazdıklarınızı okudum hepsi çok güzel çok duygulandım gerçekten.. bende kapanmak istiyorum.. hemde çok yani içten gelen bir his.. ancak şuan çalışıyorum ve malesef bu engel oluyor.. çalışmak zorundayım maddi anlamda. ama gerçekten çok farklı bi duygu içimden gelen kapanma hissi. aslında açık bi ortamda büyüdüm. 2 senelik evliyim ve eşim çok şükür bu konularda çok büyük destekçim. ancak tabiki çevrem ne der nasıl bakarlar gibi düşüncelerimde oluyor.. ama şuan için çalışmak zorunda olmamdan dolayı erteleniyor bu durum. Allah ım banada nasip eder inşeallah.. içimi dökmek istedim sizlere çünkü çok güzel paylaşımlar olduğunu gördüm ve desteklerinizi okudum..

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #93 : Haziran 15, 2011, 03:45:27 ÖS »
Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin....

Çevrimdışı smsmsm

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #94 : Haziran 15, 2011, 03:52:11 ÖS »
Allah razı olsun inşallahh..  :ggg

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #95 : Haziran 15, 2011, 04:41:04 ÖS »