Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Bende Kapanmak İstiyorum

Gönderen Konu: Bende Kapanmak İstiyorum  (Okunma sayısı 55186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aslıgibi

• Yeni Üye
  • *
  • .
Bende Kapanmak İstiyorum
« : Eylül 27, 2008, 08:07:16 ÖÖ »
Selamün Aleyküm kardeşlerim.Ben çalışan biriyim.Muhasebe işinde bir tanıdığın bürosunda çalışıyorum, resmi dairelerde çok işlerimiz olduğu için tesettürlü olamıyor malesef.Dışarıda kapalı kardeşlerimi gördükçe içim gidiyor ama inş birgün bende kapanırım.Dün akşam mübarek kadir gecesiydi, gece olduğu için ilk defa kapalı olarak camiye teravih namazına gittik eşimle, oradaki kapalı kardeşlerimi görünce içim bir tuhaf oldu, bende örtünmek istedim, eşim de çok istiyor ama iş hayatı içinde bazı zorlukları da olduğu muhakkak.Bundan önce açık saçık biriydim, artık bundan sonra daha edepli giyineceğim muhakkak.Ne mutlu sizlere , ama hala bu tedirginliği atamadım üzerimden.Hepinizi çok seviyorum.A.E.O

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2008, 09:57:56 ÖÖ »
Ve aleykum selam Aslı kardeşim

:(

Rabbim hayırlısıyla tez  vakitte sizede nasib etsin inşeAllah, tereddüt ettiğiniz hususu açar mısınız biraz ?

Çevrimdışı aslıgibi

• Yeni Üye
  • *
  • .
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2008, 11:46:04 ÖÖ »

Rabbim hayırlısıyla tez  vakitte sizede nasib etsin inşeAllah, tereddüt ettiğiniz hususu açar mısınız biraz ?
Terddüt değil, tedirginim, yani , şimdiye kadarki hayatım, çevrem, bunlar düşündürüyor.

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2008, 11:52:18 ÖÖ »
Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun

Bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa herdaim hazırız inşeAllah

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2008, 02:06:31 ÖS »
Aslıcım aynı dert bendede var.bende öğretmenim ama örtünmek içinde içim gidiyor.başörtülü kardeşlerimize imrenerek bakıyorum.malesef biraz nefsimede söz geçiremiyorum sanırım.inşallah bizede nasip olur.

Çevrimdışı aslıgibi

• Yeni Üye
  • *
  • .
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #5 : Eylül 27, 2008, 03:37:41 ÖS »

Allah sizlden razı olsun.

Aslıcım aynı dert bendede var.bende öğretmenim ama örtünmek içinde içim gidiyor.başörtülü kardeşlerimize imrenerek bakıyorum.malesef biraz nefsimede söz geçiremiyorum sanırım.inşallah bizede nasip olur.

Allah senden razı olsun ebrarcım, benim yeğenimi adı da ebrar, inş birgün dilekerimiz kabul olur, birazda bizim gayret göstermemiz gerek sanırım.Sevgiler.

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #6 : Eylül 27, 2008, 04:37:33 ÖS »
Allah yardımcınız olsun inşaalalh en kısa zamanda kapanmak nasip olur..yalnız çevrenizden çekinerek böyle bi kararı erteliyorsanız yazık olur onca geçirdiğinz zamana çünkü önemli olan Allahın ne dediğidir ki;siz kapanırsanız emin olun Rabbim yardım eder O çevrenizdeki insanlardan korur,sabırını verir..Belkide başkalarının kapanmasınada siz vesile olursunuz Allaha emanet olun Dua edicem inşallah..

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #7 : Eylül 27, 2008, 04:48:15 ÖS »
Ve aleykum selam ve Rahmetullahu ve Berekatuhu kardesim ..

Cenab-i ALLAH hayirli muvaffakiyetler versin ; yar ve yardimciniz olsun..
Duam sizinle olacak inseallah..

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #8 : Eylül 27, 2008, 05:27:48 ÖS »

Terddüt değil, tedirginim, yani , şimdiye kadarki hayatım, çevrem, bunlar düşündürüyor.

benim çevremde herkez kapalı olduğu halde ben bile tedirginlik yaşamıştım kapandığımda bununla savaşmak önemli bende kapandığımda sokağa bile çıkamıyordum aslında kimse bişey demiyordu ama işte elinde olmayan bi duyguydu Allah yardım ediyor ama sen yeterki iste

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #9 : Eylül 27, 2008, 08:14:03 ÖS »
Allah yardımcınız olsun kardeşlerim  insanların sizin kapanmanızla ilgili ne düşündüğünü  ne tepki göstereceğini düşünmeyin bunlar bizim Ahiret  hayatımızı kurtarmıyacak. İnşallah en yakın zamanda hakkınızda hayırlı olacak  doğru  bir karara varırsınız. Selam ve duayla kalın arkadaşlarım...   

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #10 : Eylül 27, 2008, 10:42:28 ÖS »
Allah yardımcınız olsun...

Çevrimdışı aslıgibi

• Yeni Üye
  • *
  • .
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #11 : Eylül 28, 2008, 08:48:10 ÖÖ »
Hepinize çok teşekkür ederim kardeşlerim, hepinizden Allah Razı Olsun , cesaretlendirdiniz beni, çok sağolun.Sevgiler.

Çevrimdışı EZEL-İ NUR

• Yeni Üye
  • *
  • Sükut-u hayal oldu koca bir ömür bir nefsin elinde
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #12 : Eylül 28, 2008, 11:52:15 ÖÖ »
RABBİM her daim yardımcınız olsun..

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #13 : Eylül 28, 2008, 03:15:38 ÖS »
VE Aleyküm Selam

Allh yar ve yardımcın olsun abla

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Bende Kapanmak İstiyorum
« Yanıtla #14 : Eylül 29, 2008, 01:00:27 ÖS »
Allah yardımcınız olsun inşaalalh en kısa zamanda kapanmak nasip olur..yalnız çevrenizden çekinerek böyle bi kararı erteliyorsanız yazık olur onca geçirdiğinz zamana çünkü önemli olan Allahın ne dediğidir ki;siz kapanırsanız emin olun Rabbim yardım eder O çevrenizdeki insanlardan korur,sabırını verir..Belkide başkalarının kapanmasınada siz vesile olursunuz Allaha emanet olun Dua edicem inşallah..

gecen gun omrunuzden gidiyor kardesim dusunun gununuzu gunah islemeden gecirmek isteseniz veya gecirseniz bile tesettursuz oldugunuz icin o gunah isliyorsunuz rabbim yardimciniz olsun Allahim size nasip etsin

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek