Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Avon Sipariş Girişi Nasıl Oluyor?

Gönderen Konu: Avon Sipariş Girişi Nasıl Oluyor?  (Okunma sayısı 1909 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Avon Sipariş Girişi Nasıl Oluyor?
« : Mayıs 26, 2015, 10:50:15 ÖÖ »
Temsilciler İçin Avon Sipariş Girişi Nasıl Yapılır?
Kendiniz yada müşterileriniz için alacağınız Avon ürünlerini temin edebilmek için 4 farklı alternatifiniz olduğunu bilmelisiniz. En hızlı ve kolay yolu internet olup, faturalanmadan önce dilediğiniz an iptal etme imkanınız bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden Avon temsilcileri ayrıca farklı yollar geliştirmiş olup, bunlar telefonla arama, kısa mesaj gönderme gibi kolay yolları bulunuyor. Şimdi dilerseniz sipariş girişi yöntemleri, avantajları, dezavantajları ve gereksinimleri özet şekilde tanıyalım.

İnternetten (Online)
En çok kullanılan ve bizimde tavsiyemiz olan internet üzerinden online sipariş girişi internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla mümkün olmaktadır. Aynı zamanda sipariş ve kargo durumunu takip edebileceğiniz gibi ödemenizide yine aynı şekide online olarak yapabilirsiniz. Bunun için temsilci numarası ve şifreye ihtiyaç duyulmaktadır. Temsilciler avon.com.tr adresinden temsilci girişi yaparak hemen siparişlerini verebilirler.

Avon Para Uygulaması için Zorunludur
Sürekli yenilenen Avon geçtiğimiz kampanya duyurusunu yaptığı Avon Para uygulamasını başlatmış olup, bundan böyle puan toplamak yerine Avon Para toplama imkanı sunulmuştur. Hepsiburada.com sitesinde kullanabileceğiniz Avon Para uygulaması yalnızca online sipariş verenler için geçerlidir. Her kampanya ilk siparişinizde sistem size Avon Para yada hediye şeklinde seçim yapmanızı isteyecektir. Avon Para hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Telefon (Sesli Yanıt Sistemi)
internet imkanı olmayanların en çok kullandığı yöntem ise sesli yanıt sistemi olup, 0850 250 28 66 nolu telefonu arayarak önce 1 sonra 2’yi tuşlayarak sipariş verebilirsiniz. Yine aynı şekilde bu sistemde temsilci numarası ve şifreye ihtiyaç duyulmaktadır. Müşteri hizmetlerinden yardım almak için sabah 08:00 ile 20:00 saatleri ve hafta içi aramalısınız. Diğer zaman diliminde ise sesli yanıt sisteminden işlem yapabilirsiniz.

SMS (Kısa Mesaj)
Temsilcilere sunulan olanaklardan biride cep telefonlarının önemli özelliklerinden biri olan SMS (kısa mesaj) olup fakat sipariş girişi esnasında dikkat etmeniz bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Şimdi dilerseniz SMS ile avon sipariş girişi yapanların bilinmesi gerekenleri görelim ve bir örnek sipariş girişi yapalım. Sorularınız varsa aşağıdaki soru ve yorum formundan iletirsiniz. Telefonumuzun mesaj kısmına gelerek gönderilecek olan numara olarak 0532 752 28 66 numarasını giriyoruz ve sipariş girişi için aşağıdakileri uyguluyoruz.

O harfi giriyoruz boşluk
    8 Haneli temsilci numaramızı yazıyoruz boşluk
    Sipariş vereceğimiz kampanya numarası boşluk
    5 Haneli ürün kodu boşluk
    Almak istediğiniz ürün adedi boşluk

Örnek SMS Sipariş: O 01234567 14 13310 5 (en başa O harfi devamında temsilci numaramı 01234567 şeklinde yazdım sonrasında kampanya numarası 14 yazdım ve ürün kodu olarak ise 13310 yazdım 5 adet almak istediğimi belirttim) Bu şekilde hazırladığınız siparişleri 0532 752 28 66 nolu telefona mesaj atabilirsiniz.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-siparis-girisi
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2018, 12:13:13 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek