Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Şu Genç Gibi Kim Olabilir?!

Gönderen Konu: Şu Genç Gibi Kim Olabilir?!  (Okunma sayısı 1448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı :)sevde:)

• Yeni Üye
  • *
Şu Genç Gibi Kim Olabilir?!
« : Kasım 03, 2008, 06:00:01 ÖS »
Zamanın birinde kralın sarayı yanar herkes canını kurtarır kaçar kralında bir kızı vardı yalnız onun sarayda olmadığı lafı yayılır.Ama kralın kızıda yangın sırasında saraydaydı.Yangın gece çıkınca kralın kızı uykunsunda uyanınca hemen kalkar kalkmaz yangından kurtulur ve o yöredeki bir eve kapıyı vurmadan girer.içeride bir tane müslüman genç ders çalışmakta olduğunu görür.Genç hayretle bakar ve kızın halini görünce endişelenir.çünkü kız korkudan neredeyse ayakta duracak gibi değildi nede olsa canını kurtardı yangından kaçtı doğal bişey.Genç kıza kendi yatağına yatıp dinlenmesini ister ve kız yatar.şeytan boş durmaz genci zinaya zorlar ama genç ders çalıştığı masasının üstündeki mumun ateşine elini götürür cehennemi hatırlamaya çalışır.Sabah kalkınca gencin elindeki tüm parmaklar yanmıştır kız bu durumu görünce şaşırır akşam hiç birşey yoktu çünkü.Kız saraya gider.Krala olanı biteni anlatır.Kral genci ziyarete gelir ona servetinden biraz vermek ister ama genç kabul etmez.Gencin elindeki yanıklarkralın dikkatini çeker ve sorar.Gençte anlartır.
-Kralım yangın gecesi kızınız odama girdi belliki çok korkmuş neredeyse ayakta duramıyordu ve onun bu hali beni etkiledi ve onu odamda kabul ettim.Ama nefsim boş durmadı sürekli zinaya bulaştırmak istedi beni.Bende kendi kendime eğer şu mumun ateşine elimi koyarak cehennemi hatıladım ve zinaya bulaşmöadım der.
Gencin anlattıkları kralın hoşuna gider ve kızını ona verir.Ve kral o saatten sonra müslüman olur....

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek