Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Güzeli Seven Güzel! Sana Feda Edeceğim Güzellikler Ver!

Gönderen Konu: Güzeli Seven Güzel! Sana Feda Edeceğim Güzellikler Ver!  (Okunma sayısı 1832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>

Güzeli seven Rabbim, benim içimi nurlarınla güzelleştir… İçimin güzelliğiyle davranışlarım nurlansın!…

Gözlerimin bakışında Sen olmalı, kirpiğimin ucundaki damlada Sen parlamalısın!…

Sen’in yolunda çalışırken yorulduğum için dinlenmeliyim… Rahatım da Sen’in için olmalı yani…

Uykumda Sen’i sayıklamalıyım…

Yollarım Sana gelmeli hep! Dönse dolaşsa yine Sen’i bulmalı adreslerim!

Hayatımdaki her ciddi adımı Sen’in için atmalı, yine Sen’in için koşmalıyım, Sen’in yolunda…

Affetmeyi seven Rabbim, affedilmenin huzurunu yaşattır bana… Günahkar kulunun tek tesellisi; Sen’in huzurunda af dilerken, süzülen gözyaşlarıdır…

Bunca günahıma rağmen, beni bir nebze rahatlatan; tövbe etmeyi nasip eden Rabbimin, kullarını affetmeyi sevmesidir…

Sen’den koparma beni! Sen’siz bırakma kalbimi… Sen’den uzak kalınca; öyle aciz, öyle çaresizim ki…

Sen’inleyken huzurum dorukta; sanki her şey, her güzel şey benim, tüm mutluluklar benimle…

Dünyanın tüm çiçeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam…

En güzel sözleri kullansam Sen’in için, hep Sen’i söylesem konuştuğumda; Sen’i anlatmaya yine doyamam!

Dostlarını sevsem; kalplerinde Sen yaşıyorsun diye…
Tüm yarattıklarına ibretle baksam; Sen’i hatırlatıyor diye…
İçimdeki sevgiye dair ne varsa yapsam; Sen’i sevmeye yine doyamam!

Güzeli seven Güzel! Sana feda edeceğim güzellikler ver!..
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2009, 04:08:58 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2008, 06:06:04 ÖS »
Amin.Amin.Elfu elfi Amin..
Gonlu rahatlatan cok guzel bir duaydi..Vesile oldugun icin Cenab-i Allah razi olsun kardesim.

+

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2008, 06:33:29 ÖS »
Amin.Amin.Elfu elfi Amin..
Gonlu rahatlatan cok guzel bir duaydi..Vesile oldugun icin Cenab-i Allah razi olsun kardesim.

+

+

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek