Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yazın Denizde Yüzmek ?

Gönderen Konu: Yazın Denizde Yüzmek ?  (Okunma sayısı 17446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simyacı kız

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« : Haziran 17, 2009, 12:58:18 ÖÖ »
s.a aradaşlar uzun zamandır siteye giremedim epey yoğundum.burası insanı rahatlatıyor ona inandım çünkü buradaki herkes benim gibi düşünen insanlar.biraz dertliyim bazı konularda ama onları bir kaç sonra yazmayı düşünüyorum.
biliyorsunuz ben yeni örtündüm.düne kadar denize mayoyla giriyordum( ne büyük hataymış >:( )
sizlere danışmam gerektiğine inandığım bir konu var.
ailece tatile gitmek istiyoruz fakat babam biz ablamla örtülü olduğumuz için sorun çıkaracağaımızı söylüyor bende bişi diyemiyorum çünkü düne kadar mayoyla giren bugün haşemayla yada çok ıssız yerlerde girer ben ve ablam yani:)
benim danışacağım konu bizim gibi kızların rahat girebileceği yerler neresi bilen varmı?
islami tatil köyleirne baktım bütçeyi aşıyor :o
acaba hani ayvalıktır,didimdir örmek veriyorum o gibi yerleri bana örnek verirseniz sevinirim.
hepiniz Rabbime emanet olun sevgili kardeşlerim.
« Son Düzenleme: Haziran 17, 2009, 01:06:55 ÖÖ Gönderen: elifsu »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
yazın denizde yüzme meselesi lütfen yardım edin!!!
« Yanıtla #1 : Haziran 17, 2009, 01:06:12 ÖÖ »
denize girmesen olmaz mı şart mı denize girmek bence en güzeli denizi sahilden izlemek...

Çevrimdışı simyacı kız

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #2 : Haziran 17, 2009, 01:11:14 ÖÖ »
insan vücudu denizi ister.doğamızda var su.
ayrıca PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.HATİCE ANNEMİZLE DENİZE GİRERMİŞ.PEYGAMBERİMİZ SAĞLIK İÇİN ZATEN DENİZİ ÖNERİYOR İSLAM ŞARTLARI ÇERÇEVESİNDE.

Çevrimdışı n_beyaz

• Yeni Üye
  • *
  • Bizlere İRTİCA dendi onlarasa MEDENİ!!!
« Yanıtla #3 : Haziran 17, 2009, 01:14:38 ÖÖ »
Aleykümselam kardeşim uzun zaman oldu gözlerim seni aradı ;) sorduğun noktayla ilgili benimde nacizane fikrim denize girmesen olmazmı?haşemada olsa ben uygun olmadığını düşünüyorum..dersin sadece bayanlara ait yerler varmı?Evet var oraya gidenler bayanlarda bikini-mayo giydikleri için uygun değil..

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #4 : Haziran 17, 2009, 01:22:29 ÖÖ »
 Ve aleykum selam ve rahmetullah..

Neden denıze gıremesın kı..Sartlar uygun olduktan sonra , ıslamı uygunluk saglandıktan sonra hersey helaldir..  Cok kalabalık olmayan yerlerde hasemaylada girilebilir bence...Bazen cok kalabalık yerlerde, ıç içe giriliyor denize..Burada uygun olmayan hasemayla gırmek degıl , kadınlı erkeklı kalabalık bir grup ıcınde denıze gırmektır bence..

Soyledıgınız yerlerde bir yer bilmiyorum fakat karadeniz taraflarında bu tür tenha yerlere cok rastlanır..Boyle yerler tercıh edebılırsınız..

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #5 : Haziran 17, 2009, 01:25:52 ÖÖ »
ben şanslıyım bu konuda ama bende denize girmeyi açıkken bile sevmedim şükür :) çeşitli koylar var biçok yerde ya da illa deniz diyorsan şartları zorlayıp tekneyle açılacaksın buradaki bayanlar öle yapıyor açık denizde yüzüp dönüyorlar...

Çevrimdışı gece_yürüyüşü

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #6 : Temmuz 20, 2009, 01:55:34 ÖS »
Sana önerebileceğim yerlerin tesettür havuzları vardı ama illede denize girmek istiyorsan biz geçen sene Altınoluğa gittik.Otelden memnun kalmadım ancak orada herkes ya pansiyonda kalıyormuş yada evler var haftalık,günlük,aylık 15günlük nekadar istersen ailece kiralayabiliyormuşsunuz öyle çok uyguna geliyormuş.Pansiyonlarda hem temiz hem çok uygun.Denizi desen çok güzel havası desen sayılı oksijen deposu olan yerlerden biri.Doğası harika.Bir sürü şelaleleri var orda hem yüzüyorlar(ama şelaleler kalabalık tesettürlüler için uygun değil)hemde mangal yerleri var çok güzel piknik yapıyorlar eşim girdi şelalelerde bende gezdim ,izledim çok güzeldi doğası piknik yaptık.yabancı turisti pek yok.Bu yüzden hem kalabalık değil hemde üssüsler olmadığı için rahatsız olmuyorsun.Yaşını almış kapalı teyzeler ve haşemayla giren çok gördüm.Ayrıca biz gittiğiğimizde herzaman öylemi bilmiyorum sahil bomboştu(bizim girdiğimiz tarafta biraz daha otellerden uzaklaştık)kimsecikler yoktu inanamadım rahatça girdim haşemayla.Şaşırdım böyle doğası güzel,hem yakın bir yer nasıl kalabalık olmaz diye.Genelde yazlıkçılar var yerli turist.Birdaha tatile gidicek olsam artık yer aramam çok beyendim gidip ya evde ya pansiyonda kalırız diye düşündük.Kaldığımız otelin tesettür havuzuna istersen dışarıdan günlük ücretlide girebiliyorsun.Hesapladık pansiyonda kalsan bile öyle daha uyguna geliyo hemde otele bağlı kalmamış oluyorsun.İstediğin gibi yer içersin.

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #7 : Temmuz 20, 2009, 02:00:29 ÖS »
İslami otellerin veya tatil köylerinin bizler için tasarlanmış çok hoş havuzları var, haşemayla denize girmek ıslanmak için yeterli ama yüzülemiyor giysi sudayken ağırlaştığı için çok yoruyor.

Bahsettiğim havuzlardan bazıları deniz suyu ile dolu ve sürekli devir sağlanmış ister tatlı ister tuzlu suyu kullanabiliyorsun.

Bazı tatil yerlerinde aile havuzları da var, bir kaç saatlik ücret karşılığı ailenle o havuzu kiralayıp kullanabiliyorsun.

Çevrimdışı ZiKra

• Yeni Üye
  • *
  • Ummaki, Küsmeyesin..!
« Yanıtla #8 : Temmuz 20, 2009, 03:28:40 ÖS »
Aleykümselam kardeşim uzun zaman oldu gözlerim seni aradı ;) sorduğun noktayla ilgili benimde nacizane fikrim denize girmesen olmazmı?haşemada olsa ben uygun olmadığını düşünüyorum..dersin sadece bayanlara ait yerler varmı?Evet var oraya gidenler bayanlarda bikini-mayo giydikleri için uygun değil..

Katılıyorum, denize yada havuza girmek isteyen; kimsenin olmadığı bir mekanı tercih etmeli, onuda bulmak çok ama çok zor. Bikinili bayanlara bakmakta aynı şekilde günahtır. İster haşema giyin,ister çarşaf giyin karşınızda bikinili,mayolu bayanlar var ise günaha girersiniz... Bunu umursamıyorum,nefsime uymak istiyorum derseniz size denizi değil, havuzu öneririm.. çünki ne kadar kapalılara ait deniz olursa olsun, geçen teknelerdeki erkekler dürbünle izliyorlar.

Yani beni görmezler diye düşünürseniz kendinizi kandırırsınız...

Çevrimdışı HİRA.

• Yeni Üye
  • *
Yazın Denizde Yüzmek ?
« Yanıtla #9 : Temmuz 31, 2009, 10:49:44 ÖS »
didim kuşadası gibi egeyi buraları düşünme tenha istiyorsan çünkü adım atacak yer yok diyebilirim ama internetten bak istersen alternatif tatilde de çok pahalı olmayan oteller var yada kampanyalı inşeallah kendine uygun islama uygun bir tatil geçirirsin hayırlı tatiller

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek