Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Hangı Çılgın Bana Başörtü Takacakmış

Gönderen Konu: Hangı Çılgın Bana Başörtü Takacakmış  (Okunma sayısı 7919 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gulbeseker

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ağustos 15, 2009, 12:36:21 ÖS »
Türk kadının söyleyeceği sözmüymüş bu!
şimdi rahat yaşıyorsan bu vatanda savaş zamanı cehpede çarpışan başları örtülü nene hatunlar sayesinde yaşıyorsun >:(

sizler yüzünden kemikleri sızlıyordır mezarlarında eminim

Çevrimdışı Kübra..

• Yeni Üye
  • *
  • Bir ﺍ eLif ﺎmiktarı Tebessüm. . .
« Yanıtla #16 : Ağustos 18, 2009, 04:11:58 ÖÖ »
Susmamızdan bir şey anlamayana ne söylesen boş!!!
Yazık......

Çevrimdışı sudem

• Yeni Üye
  • *
  • ..............
« Yanıtla #17 : Ağustos 18, 2009, 09:43:49 ÖÖ »
Çok ilginç...Hayır anlamıyorum...Bu ülkede zorla başörtüsü  çıkarılıyor ...Hiçbir zaman kimseye zorla baş örtüsü taktırılmadı Devlet  Eliyle ...Kendi kafalarına kurdukları ileriye dönük ya beni kapatırlarsa hezeyanının korkusu Bunlar....Oysa tam tersi bir durum var ortada.Binlerce insan  okula alınmadı,kampüslerden kovuldu başörtüsü yüzünden...Tıklım tıklım dolu otobüsler durdurulup  Başörtülü arkadaşlarımız  otobüsten  indirilip onlara  ,"Ya başörtünüzü   çıkarın  ya  geri dönün !" dendi...nedir bu?
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2009, 09:53:14 ÖÖ Gönderen: ceylin »

Çevrimdışı Kalb-i Mecruh

• Yeni Üye
  • *
  • ..Sen de bilirsin hiçbir acı sonsuza dek sürmez..
« Yanıtla #18 : Eylül 24, 2009, 09:25:50 ÖS »
Ben böylelerine sadece gülüyorum...Kimseye başörütüsü takma gibi bi derdimiz yok...Başörtüsü bizim emirimiz mi ki (Haşa) buna cesaret edelim..O çok afedersiniz densiz bayan da Önce oturup düşünsün ben bu pankarta yazdım ama bu yazının muhatabı kim diye....Soruyorum bu yazının muhatabı kim?Başörtüsünü kim bizlere emrediyor...??Bir de yazmışlar oraya Türk kadını diye..Bir insan Gerçekten Türkse eğer bu cümleyi kurarken yerin dibine geçmeli..O zaman aslını bilmiyorsun sen...Yazık çok yazık denir başka bir şey denmez...

Çevrimdışı minaaa

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Ocak 18, 2010, 08:42:36 ÖS »
yazık yaaa... LAİKLİK diye bas bas bağıranlar neden kendileri gibi düşünmeyenlere saygı göstermezler??? Allah hidayet versin hepsine...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek