Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gençlik ve Tesettür

Gönderen Konu: Gençlik ve Tesettür  (Okunma sayısı 13739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #15 : Kasım 17, 2009, 06:12:08 ÖS »
Merhaba ben sitenize yeni üye oldum. 26 yaşındayım ve 3,5 yaşında bir oğlum var. Namaza daha 3 3,5 ay önce başladım. Allaha şükür vakitlerini kaçırmadan kılabiliyorum. İşyerimdede problem çıkarmıyorlar Allah razı olsun. Ben kapanmak istiyorum hemde öyle bir aşkla istiyorumki anlatamam. Ama daha bunu eşimle paylaşamadım. nasıl söylesem ona bilemiyorum işyerimlede görüşmedim inş. problem çıkmaz. Sizce bunu nasıl paylaşabilirm. Cevablarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hayırlısı olsun inşeallah Allahım yar ve yardımcınız olsun...

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #16 : Mayıs 11, 2010, 12:50:45 ÖS »
Ne kadar da güzel bir yazı... Bugün iş yerimde ilk tesettürlü günüm ve ilk tepkileri beni hizmetli ablaya benzetmek oldu arkadaşların...
Sanki sadece hizmetliler, çaycılar kapalı olabilirmiş gibi... Ama ne derlerse desinler, ben inancımdan vazgeçmeyeceğim...

Öyle insanlar her yerde var zaten kardeşim ağğzı olan konuşuyo derler ya o hesap işte   bana da demişlerdi bi sürü şey gülüp geçmek lazım biz eminiz doğru şeyler yaptııımızdan gerisi  booşşşş

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #17 : Mayıs 11, 2010, 12:56:54 ÖS »
Merhaba ben sitenize yeni üye oldum. 26 yaşındayım ve 3,5 yaşında bir oğlum var. Namaza daha 3 3,5 ay önce başladım. Allaha şükür vakitlerini kaçırmadan kılabiliyorum. İşyerimdede problem çıkarmıyorlar Allah razı olsun. Ben kapanmak istiyorum hemde öyle bir aşkla istiyorumki anlatamam. Ama daha bunu eşimle paylaşamadım. nasıl söylesem ona bilemiyorum işyerimlede görüşmedim inş. problem çıkmaz. Sizce bunu nasıl paylaşabilirm. Cevablarınız için şimdiden teşekkür ederim.

meraba kardeşim öncelikle şunu söylemek istiyorum Allah sana büyük bi hidayet nasip etmiş bundan dolayı ona binlerce şükür olsun daha sonra da bunu yapmanın en kolay yolu kendine güvenmek tuttuuunu koparmak denir ya işte ondan. ne kadar doğru ve güzel birşey yaptıının farkında olmak işte bu kadar ...sen yeter ki iste Allah sana büyük adımlarla yaklaşacak emin ol inşaallah bi an önce yaparsın Allah yardımcın olsun İNŞAALLAH   AMİNNN

Çevrimdışı DİCLE

• Yeni Üye
  • *
  • Kardeşlik duanda bana da yer ayırır mısın?
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #18 : Mayıs 11, 2010, 01:31:48 ÖS »
ne mutlu sana kardeşim...bu kararı alma sebebini eşinede uygun bir dille anlatırsan eminim ki anlayışla karşılayacaktır...Allah yardımcın olsun inşallah...

Çevrimdışı esranur

• Yeni Üye
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #19 : Temmuz 07, 2010, 08:00:06 ÖS »
Allah razı olsun

Çevrimdışı mesmes

• Yeni Üye
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #20 : Ocak 21, 2011, 01:34:33 ÖS »

Hayırlı olsun inşallah... Ben 4 Mart 2009'da kapandım, çok şükür bu sitedeki abilerimin ve ablalarımın bana manevi desteğiyle... O zamanlar çalışıyordum iş yerim önce kabul etti ama sonra türlü türlü sorunlar çıkardılar, dayanamadım işimden ayrıldım. Üniversiteyi kazandım çok daha büyük sorunlar yaşadım. Ama sorunlar beni daha da sıkı bağladı baş örtüme çok şükür... Hayatımda yaptığım en güzel şey örtünmekmiş bunu anladım...Böyle daha özgürüm, daha mutluyum...Rabbim size de nasip eder inşallah...

Çevrimdışı Sarra İlkay

• Yeni Üye
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #21 : Eylül 16, 2011, 04:20:30 ÖS »
24 yaşındayım başım açık ama giysilerime tesettür kuralları çerçevesinde dikkat ediyorum Babam tesettüre girmeme karşı Kamu kurumunda çalıştığım için başımı kapayamıyorum Çalışırken açık dışarı çıktığımda kapalı olması bana iki yüzlülük gibi geliyor İnşaallah biran önce yasa çıkar da ben ve benim gibi sıkıntıda olan din kardeşlerim gönüllerindeki gibi tesettürü gerçekleştirebilirler

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Gençlik ve Tesettür
« Yanıtla #22 : Eylül 16, 2011, 05:17:49 ÖS »
24 yaşındayım başım açık ama giysilerime tesettür kuralları çerçevesinde dikkat ediyorum Babam tesettüre girmeme karşı Kamu kurumunda çalıştığım için başımı kapayamıyorum Çalışırken açık dışarı çıktığımda kapalı olması bana iki yüzlülük gibi geliyor İnşaallah biran önce yasa çıkar da ben ve benim gibi sıkıntıda olan din kardeşlerim gönüllerindeki gibi tesettürü gerçekleştirebilirler

Bence iş harici dışarda kapanmamanız ise pekte kapanma konusunda istek ve samumi olmadığınız hissini veriyor.

Kapanmak istiyorum kamu izin vermiyor ama fırsat buldukça kapalıyım demeniz gerekir.. Yinede taktir sizin beni yanlış anlamayın

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek