Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Vietnam Gazisi

Gönderen Konu: Vietnam Gazisi  (Okunma sayısı 3037 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Vietnam Gazisi
« : Kasım 30, 2008, 01:24:11 ÖS »
" Anne-baba , San Francisco' dayim ... Artik eve dönüyorum , ama sizden bir sey rica ediyorum ; yanimda bir arkadasimi da getirmek istiyorum ... "

" Memnuniyetle oglum , onunla biz de tanismak isteriz ."

" Fakat bilmeniz gereken bir sey var ... O, savasta agir yaralandi ... Bir mayina basti ve bir koluyla bir ayagini kaybetti . Onun simdi gidecek hiçbir yeri yok . Bu yüzden gelip bizimle kalmasini istiyorum ..."

" Bunu duydugumuza üzüldük oglum . Belki elbirligiyle onun baska bir yer bulmasina yardimci olabiliriz ..."

" Hayir anne , baba ... Lütfen ... Onun bizimle yasamasini istiyorum ..."

" Oglum " dedi babasi " Sen , bizden ne istedigini bilmiyorsun . Onun gibi bir özürlü bize korkunç bir yük olur . Bizim kendimize ait bir hayatimiz var ve bunun gibi birseyin hayatimiza engel olmasina izin veremeyiz . Bence hemen bu arkadasini unutup eve dönmelisin . O kendi basinin çaresine bakacaktir ! ..."

Ogul o anda telefonu kapatti . Ve ailesi ondan , birkaç gün sonra , San Francisco polisinden bir telefon gelinceye kadar haber alamadi ...

Ogullarinin yüksek bir binadan düsüp öldügünü ögrenir ögrenmez hemen San Francisco' ya uçtular ve bu olayin kaza degil intihar olduguna inanan polisler tarafindan , cesedi tespit etmeleri için sehir morguna götürüldüler ...

Üzüntülü ana baba morgta kendilerine gösterilen evlatlarini tanidilar ama bu sirada bilmedikleri birseyi daha ögrenip dehsete düstüler ;

Kendi ogullarinin sadece bir kolu ve bir bacagi vardi …

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
Vietnam Gazisi
« Yanıtla #1 : Kasım 30, 2008, 01:58:24 ÖS »
Ne kadar üzücü bir durum ya Rabbim kimseyi böyle imtihanlara sokmasın :(
İbret verici bu paylaşım içinde çok teşekkürler kardeşim...

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Vietnam Gazisi
« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2008, 02:38:16 ÖS »
çok teşekkürler

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Vietnam Gazisi
« Yanıtla #3 : Aralık 09, 2008, 03:52:57 ÖS »

Ne kadar üzücü bir durum ya Rabbim kimseyi böyle imtihanlara sokmasın :(
İbret verici bu paylaşım içinde çok teşekkürler kardeşim...

Amin.Yüreğine sağlık kardeşim

çok teşekkürler

Okuyan gözlerinize sağlık

Çok kötü.. Rabbim sen kimsenin başına böyle birşey verme

Teşekkürler kuzu

Amin Ben teşekkür ederim burcu abla

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek