Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sizce Hangi Tür İnsanlar Daha Kavgacıdır? ANKET

Gönderen Konu: Sizce Hangi Tür İnsanlar Daha Kavgacıdır? ANKET  (Okunma sayısı 4531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Haziran 29, 2010, 03:12:51 ÖS »
Evet Simal25 rumuzlu arkadaşımızın bu yönde bir talebi oldu sanırım anket açmayı bilmediği için ben açayım dedim evet şıklarda yer almayan bir cevapsa konuya cevap olarakta paylaşabiliriz.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2010, 03:14:46 ÖS »
Benim cevabım ilk etapta dini bilgisi zayıf olan nefsine yenilen tipler derim.

Çünkü yüce dinimiz ve kitabımızda kvgadan kötülükten uzak durmamız emrolunur bu durumda Yüce Mevlayı dinlemeyip şeytana ve nefsimizie uyuyoruz konuşup anlaşmak sorunu çözmek yerine

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2010, 03:17:24 ÖS »
evet mustafa anket konusunda yabancı olduğum için bu konuyu açamadım ,teşk öncelikle,bu bizim mahallede tekrarlanıyor ne dersin mustafa bence dini bilgisi zayıf insanlarda

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2010, 03:18:45 ÖS »
peki bu insanları nasıl eğitebiliriz yada nasıl ,terbiye edebiliriz ,

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2010, 03:26:44 ÖS »
Tekrar merhaba hüseyin hocam anket açmak için yeni konu yerine yeni anket butonuna tıklıyoruz.

Evet ankete dönecek olursak ilk görev anne babaya düşüyor evladını yetiştirirken aile bireyleri kavgadan uzak durmalı, anne baba çocuların yanında kavga etmemeli ve çocuklarına arkadaşları ile dostça paylaşmayı seven bir evlat olarak yetiştirmli.

Sonraki evrelerde ise öğretmenler ve sizin gibi çok değerli cami hocalarının vereceği nasihatler Peygamberlerimizin çok değerli sözleri insanlara iletilerek doğruyu tekrardan görmeleri sağlanmalı.

en sevmediğim yönlerden biri mahallede ambulan polis görmek gecenin en güzel ailelerin kaynaştığı saatte başka bir ailenin kavga sonucu yaralanan bireyi için hastane köşelerine sabahlaması içimi yakıyor.

Teşekkürler

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2010, 03:41:51 ÖS »
bende bu olaydan çok rahatsız olduğum için bu konuyu buraya taşıma ihtiyacı duydum,cevap harikulade mustafa

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 29, 2010, 03:43:24 ÖS »
Dini Bilgisi Zayıf Olan Okuma Yazması Olmayan Aile Terbiyesinden Kaynaklı Kendini Kanıtlamaya ÇalışanBen hepsinide doğru buluyorum ama ağırlıklı olan dini bilgisi zayıf olandır. çünkü kavgacı insan nefsine yenik düşendir ve sağlıklı düşünemeyendir. Görgüsüz Saygısızlar

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #7 : Haziran 29, 2010, 03:49:22 ÖS »
Alıntı
Kendini Kanıtlamaya Çalışan İnsanlar Görgüsüz,Saygısız Ve Kavgacıdırlar.

Çevrimdışı Akasyam

• Yeni Üye
  • *
  • ŞiRiNeM
« Yanıtla #8 : Ağustos 15, 2010, 12:01:19 ÖÖ »
İki seçeneğe oy verdim "Dini Bilgisi Zayıf Olan" ve "Görgüsüz Saygısız" insanlar..

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek