Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sabah Namazından Sonra Ne Yapıyorsunuz?

Gönderen Konu: Sabah Namazından Sonra Ne Yapıyorsunuz?  (Okunma sayısı 3197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı :)sevde:)

• Yeni Üye
  • *
« : Ekim 10, 2008, 04:07:14 ÖS »
Selamün aleyküm kardeşlerim katılımlarınızı bekliyorum  selam ve dua ile beni soracak olursanız hafızlık yaptığım için genellikle ezber yapıyorumm ama bazen nefsime yenik düştüm hatta namazı çarçabuk kılıp yatıyorum
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2008, 05:15:23 ÖS Gönderen: musalli »

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Sabah namazından sonra ne yapıyorsunuz?
« Yanıtla #1 : Ekim 27, 2008, 07:42:13 ÖÖ »
Aleykum selam Sevde kardeş

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 05, 2008, 01:15:42 ÖS »
Selamün aleyküm kardeşlerim katılımlarınızı bekliyorum  selam ve dua ile beni soracak olursanız hafızlık yaptığım için genellikle ezber yapıyorumm ama bazen nefsime yenik düştüm hatta namazı çarçabuk kılıp yatıyorum
sana başarılar diliyorum yürekten ,dualarında bizi unutmaman dileği ile

Çevrimdışı tubam

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Kasım 13, 2008, 12:01:54 ÖS »
namazz kılmıyorum inş başlıycamm. sabah 6.30 da kalkıp 7 de gidiyorum okula erken kalkınca derste uyuyorum

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #4 : Kasım 13, 2008, 12:05:14 ÖS »
namazdan sonra  07 e kadar internette çalışırım 07:05 servisim gelir firmaya giderim haftanın 5 günü böyle

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek