Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Din Hakkında Çok Bilgisi Olmayan Birine Kaynak ...

Gönderen Konu: Din Hakkında Çok Bilgisi Olmayan Birine Kaynak ...  (Okunma sayısı 2095 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yarımelma

• Yeni Üye
  • *
« : Temmuz 28, 2010, 02:25:32 ÖS »
Arkadaşlar ben din hakkında bana bilgi verebilecek bir ortama ve aileye sahip değilim. Genel olarak dinin farz ve haramlarını bilen ,ama ihtiyacım olan şeyi bulamayan biri olarak görüyorum kendimi. Bazı şeylere yeni başlamak isteyen bir insan olarak, tatlı bir dille ve nedenini sebebini açıklayabilen ve alacağım cevaplarla  beni tatmin edecek kaynaklara ihtiyacım var. Kısacası bana dini öğretecek ve öğrenmeye heves etmemi sağlıcak uslupta bir kaynak aradığım... Kur'an mealini çoğu şeyi bilmeyen biri olarak okuyunca bazı şeylerin anlamı olduğu halde anlayamayabiliyosunuz... Okumuş olduğunuz ve bana tavsiye edeceğiniz kitap isimleri bekliyorum,yardımcı olursanız çok sevinirim.  +-/*te
« Son Düzenleme: Temmuz 28, 2010, 02:28:39 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Temmuz 28, 2010, 02:35:08 ÖS »
İlmihallerden başlayabilirsiniz...Hem sizi başlangıç olarak sıkmaz hemde öncelikli olarak temel bilgileri öğrenmenize yardımcı olur.Daha sonrasında da istediğiniz konuyla ilgili(namaz,ibadet,örtünme vs...) kitaplara yönelebilirsiniz.Fazla kalın olmayan kitapları tercih ederseniz sıkılmadan diğer kitaplarıda aynı merak ve istekle okursunuz.

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek