Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Esselamun Aleykum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu

Gönderen Konu: Esselamun Aleykum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu  (Okunma sayısı 7537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« : Temmuz 04, 2010, 01:56:13 ÖS »

Burada çok özel insanlarla karşılaştım ve çok değerli kardeşlere sahip oldum.. Özel dualarını sayesinde birçok kez feraha eriştim.. Hepinizden Allah razı olsun.. Duanızı, saygınızı , sevginizi, kardeşliğinizi hiç eksik etmediniz benden.. Bu hakkı zor öderim kardeşlerime..

Artık foruma veda vaktim geldi.. Biliniz ki hafızam yerinde olduğu sürece, ve hayatım devam ettiğince inşeallah hepiniz ayrı ayrı duamda olacaksınız.. Haklarınızı helal eder misiniz bana ?

Allah' a emanet ediyorum sizleri.. :)

:ggg :ggg :ggg
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2010, 01:56:47 ÖS Gönderen: musalli »

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
« Yanıtla #1 : Temmuz 04, 2010, 02:42:09 ÖS »
Ve Aleyküm selam hakkım helal olsun... İnşeallah ömrümüzün sonuna kadar irtibatımız kopmaz hatta öldükten sonra bile...Sende hakkını helal et abla...
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2010, 06:37:09 ÖS Gönderen: kuzu »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #2 : Temmuz 04, 2010, 02:48:06 ÖS »
Ve aleyküm selam hayırlısı olsun kardeşim Rabbime emanetsin...  :ggg

Çevrimdışı Yara ßenim

• Yeni Üye
  • *
  • Tükendim YaresulAllah
« Yanıtla #3 : Temmuz 04, 2010, 03:33:14 ÖS »
Ve aleykum selam ve rahmetullahi veberekatuhu abla
Hayırlısı olsun helal olsun varsa inşALlah sende helal et
Allah a emanet ol

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Temmuz 04, 2010, 03:48:55 ÖS »
Ve Aleyküm selam hakkım helal olsun inşeallah ömrümüzün sonuna kadar irtibatımız kopmaz hatta öldükten sonra bile...Sende hakkını helal et abla...

Çevrimdışı Bilge

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Temmuz 04, 2010, 08:33:53 ÖS »
Çalış çabala foumu bu hale getırr gunlerını ve o kadar zamanını  harca ve gıt :) saglık olsun .dıyecek pek fazla bırsey yok.....
emınım burada yerın cok bellı olacak kardes 

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Temmuz 04, 2010, 10:27:42 ÖS »
Ve Aleyküm selam ablacım  sebebin ne bilmiyorum gitmen için ama ben şahsen bu forumu sensiz düşünemiyorum senin buradaki konumun ağırlığın çok farklı  eminim diğer arkadaşlarda öyle düşünüyodur ve benim gibi seni çok seviyorlardır ve gitmeni de istemiyorlar..
Ama şu da var eğer abla gitmekte kararlıysan da ben  seninle ne olursa olsun inşallah  irtibatı koparmayacam sana,  tavsiyelerine ve dualarına çok ihtiyacı var bu kardeşinin ablacım ;)

Benden taraf varsa hakkın helal olsun.. Sende helal et.. kendine çok dikkat et.. Allah'a emanetsin..
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2010, 10:29:52 ÖS Gönderen: ceylin »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #7 : Temmuz 04, 2010, 11:04:19 ÖS »
ceylincim çok haklısın tesettür forum deyince musalli yi bilmeyen yok herkesin yardımına koştu çıkarı olmaksızın herkesin derdini dinledi dertleşti ortak oldu böyle bırakıp gitmemeliydi ama oluyor işte ...

Çevrimdışı Rabia

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Temmuz 05, 2010, 09:06:41 ÖÖ »
Ve Aleyküm selam hakkım varsa helal olsun...sende helal et...hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

Çevrimdışı marqınal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 05, 2010, 10:21:13 ÖÖ »
Ve aleykum selam ve rahmetullahi veberekatuhu abla
Hayırlısı olsun helal olsun varsa inşALlah sende helal et
Allah a emanet ol

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Temmuz 05, 2010, 08:11:24 ÖS »
ceylincim çok haklısın tesettür forum deyince musalli yi bilmeyen yok herkesin yardımına koştu çıkarı olmaksızın herkesin derdini dinledi dertleşti ortak oldu böyle bırakıp gitmemeliydi ama oluyor işte ...
Evet Allah razı olsun  her konuda yardımcı oldu bizlere  bu forumda da çok emeği geçti  ;) 

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #11 : Temmuz 06, 2010, 01:10:00 ÖS »
Ve Aleyküm selam Sende Allaha emanet ol

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #12 : Temmuz 06, 2010, 04:25:12 ÖS »
ve aleykum selam ,sizinle yanlış anlaşmadan dolayı hakkımız geçmiştir hakkınızı helal edin

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Temmuz 06, 2010, 11:19:46 ÖS »
Ve Aleyküm selam ablacım  sebebin ne bilmiyorum gitmen için ama ben şahsen bu forumu sensiz düşünemiyorum senin buradaki konumun ağırlığın çok farklı  eminim diğer arkadaşlarda öyle düşünüyodur ve benim gibi seni çok seviyorlardır ve gitmeni de istemiyorlar..
Ama şu da var eğer abla gitmekte kararlıysan da ben  seninle ne olursa olsun inşallah  irtibatı koparmayacam sana,  tavsiyelerine ve dualarına çok ihtiyacı var bu kardeşinin ablacım ;)

Benden taraf varsa hakkın helal olsun.. Sende helal et.. kendine çok dikkat et.. Allah'a emanetsin..

:'( :'( :'(

Çevrimdışı EZEL-İ NUR

• Yeni Üye
  • *
  • Sükut-u hayal oldu koca bir ömür bir nefsin elinde
« Yanıtla #14 : Temmuz 06, 2010, 11:33:59 ÖS »
karşılıklı dualara buluşurduk her ne kadar birbirimizi göremesek de ...ablacım tüm arkadaslarıma katılaraktan gitmeni hiç mi hiç istemiyorum...:( bu foruma o kadar cok emegin geçti ki keşke ayrılık olmasa.. senin sayende tutunduk bazı seylere.. :(    :(  tesettür forumun pusulası gibiydin.. ablacım simdi gidiyorum demek inan bizleri cok üzüyor...öyle güzel bir yüreğin var ki RABBİM daime yar ve yardımcın olsun. ben seni ALLAH için çook sevdim...sen asıl hakkını helal et ablacım. irtibatı koparmamak ümidiyle..

Her gidiş ayrılık demek değildir. Bazen ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hep bıraktığın yerdedir inseallah.. :ggg

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek